| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Pedrollo |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP65 |
| Максимальна потужність | 1500 Вт |
| Тип запчастини | Контролер тиску |
| Максимальна сила струму | 16 (А) |
| Гарантійний термін | 24 |
| Робоче середовище | Вода |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальний робочий тиск | 1,5 бар |
Електронна автоматика PEDROLLO EASY PRESS 2М (1,5 кВт)
Яка може використовуватися в системах автономного водопостачання для управління роботою однофазних насосів потужністю до 1,5 кВт. Автоматика запускає/відключає насос при відкритті/закритті водорозбірного крана і захищає його від "сухого ходу". Робочий діапазон від 1,5 bar для запуску, до 2,5 - 3 bar для зупинки. У випадку, коли потік води через пристрій менше 1 - 2 літр/хв, автоматика відключає насос. Корпус Електронної автоматики PEDROLLO EASY PRESS 2М виконаний з технополімерного матеріалу. Різьбові з'єднання Ø 25 мм, Автоматика обладнана зворотним клапаном і манометром. Монтується вертикально на насосі, або на трубопроводі.

При виникненні будь-яких питань, будь ласка, телефонуйте, запитуйте, уточнюйте. Завжди раді Вас чути. З повагою, інтернет-магазин "НАСОС ТОРГ".
nasostorg.com.ua
- Ціна: 3 270 ₴



