| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Barracuda |
| Країна виробник | Китай |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 12 м |
| Пропускна здатність | 6 куб.м/год |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Якість води | Брудна |
| Мінімальна температура робочої рідини | 5 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 7.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Підвищення тиску | Ні |
| Вид насоса | Дренажний |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP68 |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
Представляємо Вашій увазі Дренажний насос Barracuda QDX 6-12
Робоча частина - алюмінієва крильчатка, усмоктувальна частина закрита фільтром - сіткою з анодованої сталі. Корпус насоса виготовлений з алюмінію, обмотка статора - мідна, робочий вал - нержавіюча сталь. З'єднувальний патрубок Ø 25 мм Насос обладнаний поплавковим вимикачем і мережним кабелем 10 метрів.
Дренажний насос BARRACUDA QDX 6-12 застосовується для осушення затоплених підвалів та приміщень, відведення побутових і забруднених стічних вод, відкачування вигрібних ям накопичувальних ємностей, а також для подачі води з відкритих водойм і резервуарів.
Конструкція:
- Обмотка статора: мідь
- Корпус насосної частини: алюміній
- Кожух двигуна: алюміній
- Вал двигуна: нержавіюча сталь
- Напірний патрубок: пластик
- Робоче колесо: алюміній
- Механічне ущільнення: кераміка/графіт
- Поплавковий вимикач забезпечує автоматичне включення і виключення насоса в залежності від рівня рідини

При виникненні будь-яких питань, будь ласка, телефонуйте, запитуйте, запитуйте. Завжди раді Вас чути. З повагою, інтернет-магазин "Насос Торг".
nasostorg.com.ua
- Ціна: 3 210 ₴




