вверхвниз

Відцентровий самовсмоктуючий насос Barracuda Super JET (1100 Вт, 3,6 мᶟ/год, 50 м, лат крильчатка) поверхневий
4 788 ₴
- Немає в наявності
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Якість води | Чистий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 14 кг |
| Максимальний напір | 50 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Частота | 50 Гц |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Глибина до дзеркала води | 8 м |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 5 град. |
| Пропускна здатність | 3.6 куб.м/год |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Виробник | Barracuda |
| Основні | |
| Перекачувані середи | Чиста вода |
Поверхневий відцентровий самовсмоктувальний насос Barracuda Super JET PL
Насос використовується для автономних систем водопостачання, підтримання постійного тиску води в водопровідних магістралях, а також для поливання. Насос може подавати чисту воду з водойм, колодязів і свердловин, завглибшки до 9 метрів.
- Корпус насосної частини зроблений із чавунної сталі, корпус рухової частини — алюмінієвий, робочий вал (Ø 12 мм) — неіржавка сталь, обмотка статора виготовлена з міді;
- Робоча частина — латунна крильчатка закритого типу;
- Нарізні з'єднання Ø 25 мм;
- Вага насоса 14.0 кг.
У разі виникнення будь-яких питань, будь ласка, телефонуйте, питайте, уточнюйте. Завжди раді Вас чути. З повагою, інтернет-магазин "Насос Торг".
nasostorg.com.ua
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 788 ₴






