
Степлер з регулятором для скоб 4в1 (хром) TM SIGMA
348 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2821051
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Тип | Важільний |
| Кріпильний засіб | Скоби і цвяхи |
| Тип кріплення | Тип 28, Тип 53, Тип 140 |
| Максимальна ширина скоби | 14 мм |
| Максимальна довжина цвяха | 15 мм |
| Вага | 1.1 кг |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Набір насадок | Так |
Степлер з регулятором для скоб 4в1 (хром) SIGMA
Універсальний ручний інструмент, призначений для широкого спектру кріпильних робіт у побуті, майстерні або на будівництві. завдяки підтримці трьох типів скоб — стандартних плоских (тип 53, тип 140), кабельних (тип 55) та цвяхів (тип 8), він легко справляється з фіксацією тканини, шкіри, плівки, тонких панелей, дротів та інших матеріалів.
Переваги:
-
Антикорозійне покриття
-
Двостороння заточка скоби
-
Гартована сталь
-
Пружинний механізм забезпечує потужний удар та високу ефективність забивання скоб
Характеристики:
-
Покриття - Хром
-
Робочий ресурс - 20 000 шт
Для силових режимів роботи:
-
Скоба, тип 53: (1,2 × 11,3 мм), 4-14
-
Скоба, тип 140: (1,2 × 10,16 мм), 4-14
-
Скоба, тип 28: (для кабеля): ширина 6,3 мм × (10-14 мм)
-
18GA Brad Цвяхи, тип 8: товщина 1,25 × 1 мм × (10-15 мм)
Додатково в комплекті до степлера постачається набір із 600 скоб:
-
тип 50 - 8 мм × 200 шт.
-
тип Rapid 28 - 12 мм × 200 шт.
-
тип T8 - 10 мм × 200 шт.
Загальні дані:
-
Торгова марка - SIGMA
Габаритні розміри:
-
Маса брутто - 1,104 кг


- Ціна: 348 ₴









