
Світлодіодний світильник сходовий ICON-R 3W чорний
328 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 079-031-0003-020
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світильник |
| Потужність | 3 Вт |
| Колірна температура | 3000K |
| Ступінь захисту, IP | IP54 |
| Світловий потік | 58 лм |
| Кут свічення | 120 град. |
| Основні | |
| Колір | Чорний |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Напруга | 100-265V/50-60Hz |
| Ресурс роботи | 30000 годин |
| Розсіювач | Пластик |
| Врізний отвір | 65 мм |
| Аналог лампи розжарування | 24 W |
| Розміри(ДхШхВ) | Ø 65 мм х 82 мм х 43 мм |
| Тип світлодіода | SMD LED |
Світлодіодний світильник сходовий ICON-R 3W чорний
Довговічний, енергоефективний та стильний сходовий LED світильник! Вбудовані світлодіоди дозволять вам суттєво знизити витрати на електроенергію. Він здатен ефективно працювати 30 000 годин безперервно.
Якщо вам потрібна підсвітка сходів, то ICON стане прекрасним вибором! Це важливо, оскільки освітлення сходів дає можливість зручно переміщатися, в будь який час доби. Також підсвітка на сходи дозволяє домогтися більшого візуального об’єму та привабливості сходинок. Тому правильно організоване освітлення дає можливість перетворити звичайні сходи в вишуканий декоративний елемент вашої оселі.
Рекомендуємо купити сходовий світильник ICON для звичайних житлових і громадських приміщень, готелів, ресторанів, баз відпочинку, будинків, двоповерхових квартир, котеджів, тощо. Дану модель можна встановлювати, як у конструкції з гіпсокартону чи дерева, так і в бетонні стіни або підлогу. ICON має підвищений ступінь захисту від зовнішніх впливів – IP54, він захищає вузли пристрою від струменів води, вологи, пилу, атмосферних опадів, перепадів температури тощо. Безперечно, ви можете бути впевнені, що цей сходовий світильник буде тішити вас не один рік!
Цей сходовий LED світильник з рівним комфортним для очей світлом, без пульсацій, що в свою чергу не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан. Вбудовані світлодіоди генерують приємне та затишне, тепле, а саме жовтовато-біле світіння з колірною температурою 3000К.
Особливості:
⦁ До складу не входить ртуть та інші шкідливі речовини
⦁ Економність
⦁ Пожежобезпечність, завдяки низькому нагріванню діоду
⦁ Довговічність – 30 000 год і початкові характеристики не змінюються до кінця служби.
⦁ Висока енергоефективність
⦁ Екологічність – утилізується, як побутові відходи, не вимагають спеціального догляду
| Бренд: |
HOROZ ELECTRIC |
|---|---|
| Корпус: |
Пластик |
| Розсіювач: |
Пластик |
| Розміри(ДхШхВ): |
Ø65мм х 82мм х 43мм |
| Аналог лампи розжарювання: |
24 W |
| Колір: |
Чорний |
| Напруга: |
100-265V/50-60Hz |
| Потужність: |
3W |
| Світловий потік: |
58 lm |
| Врізний отвір: |
65 мм |
| Колірність: |
3000K |
| Ступінь захисту: |
IP54 |
| Кут розсіюв.: |
120° |
| Ресурс роботи: |
30 000 Hrs |
| Тип світлодіода: |
SMD LED |
| Гарантійний термін: |
2 роки |


- Ціна: 328 ₴


