
Адаптер 36W VESPA-36
233 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 082-004-0036-010
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Потужність | 36 Вт |
| Струм | 3 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Корпус | алюміній |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Напруга | 176-264V/50-60Hz |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Розміри(ДхШхВ) | 124 мм х 35 мм х 21.5мм |
Адаптер 36W 12V для LED стрічки VESPA-36
Адаптер 36W 12V для LED стрічки VESPA-36 – це надійний блок живлення для стабільної роботи світлодіодного освітлення. Який трансформує змінну напругу 220В на постійну 12В. Перфорований алюмінієвий корпус сприяє якісному охолодженню пристрою, а клас захисту IP20 робить його безпечним для використання у сухих і чистих приміщеннях. Радимо вам купити адаптер для LED стрічки в HOROZ ELECTRIC, адже він легко забезпечить стабільне живлення вашої світлодіодної стрічки. Його дуже просто підключити, налаштовувати та використовувати щодня.
ЗАСТОСУВАННЯ:
Такий блок живлення часто використовують для підсвітки меблів, кухонних гарнітурів, шаф-купе чи ніш у гіпсокартоні. Адаптер також ідеально підходить для декоративного освітлення вітрин, барних стійок, полиць чи сходів, де особливо важливо мати рівномірне світло без мерехтіння. Компактний розмір корпусу дозволяє легко приховати адаптер у меблях або за гіпсокартонними конструкціями. Це дуже зручно, адже ви не порушите сучасний дизайн інтер’єру приміщення. Блок живлення VESPA-36 підходить як для домашнього використання, так і для комерційних об’єктів — магазинів, кафе, ресторанів, готелів та офісів. Якщо адаптер 36W 12V для LED стрічки VESPA-36 – це саме те, що ви шукали, тоді натискайте: Додати в кошик!
ОСОБЛИВОСТІ:
- Тонкий корпус
- Простий роз’єм – легке підключення
| Бренд: |
HOROZ ELECTRIC |
|---|---|
| Корпус: |
Алюміній |
| Розміри(ДхШхВ): |
124мм х 35мм х 21.5мм |
| Напруга: |
176-264V/50-60Hz |
| Вихід.напруга: |
DC 12V |
| Вихід.потужн: |
36W |
| Вихід.струм: |
3A |
| Ступінь захисту: |
IP20 |
| Гарантійний термін: |
2 роки |


- Ціна: 233 ₴


