
Контролер RGB для стрічки LED 216-432W 12V-24V IP20 6A
546 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 100-002-0432-010
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип комплектуючого | Контролери для світильників |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Корпус | алюміній |
| Вихідна потужність | 216 W - 432 W |
| Вихідний струм | 6A x кожен колір |
| Вихідна напруга | 12V-24V DC |
| Напруга | 12-24V DC |
| Розміри(ДхШхВ) | 53 мм х 60 мм х 23мм |
| Кількість функцій | 18 |
Контролер RGB для стрічки LED 216-432W 12V-24V IP20 6A
Надійний і високоякісний контролер для LED стрічки, призначений для створення світло – динамічних ефектів та управління. Його ступінь захисту від зовнішніх впливів – ІР20, тому встановлювати рекомендуємо в сухих та чистих приміщеннях. Він простий у використанні, виглядає сучасно та дозволяє регулювати світлові ефекти на відстані.
Вмикайте та вимикайте, керуйте режимами та змінюйте кольори та рівень яскравості світлодіодної стрічки легко з контролером від HOROZ ELECTRIC! Якщо ви не могли знайти RGB контролер для світлодіодної стрічки, то дана модель – це саме те, що вам потрібно, оскільки з ним можливо здійснити більшість дизайнерських рішень вашої оселі.
| Бренд: |
HOROZ ELECTRIC |
|---|---|
| Корпус: |
Алюміній |
| Розміри(ДхШхВ): |
53мм х 60мм х 23мм |
| Напруга: |
12-24V DC |
| Вихід.напруга: |
12V-24V DC |
| Вихід.потужн: |
216 W – 432 W |
| Вихід.струм: |
6A x кожен колір |
| Кількість функцій: |
18 |
| Ступінь захисту: |
IP20 |
| Гарантійний термін: |
2 роки |


- Ціна: 546 ₴


