| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Врізний |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Потужність лампи | 7 Вт |
| Напруга мережі | 110~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Виробник | Horoz Electric |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Колірна температура | 6400К |
| Світловий потік | 630 лм |
| Кут свічення | 52 град. |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Напруга | 100-240V/50-60Hz |
| Ресурс роботи | 30000 годин |
| Врізний отвір | 70 мм |
| Розміри(ДхШхВ) | 85.8 мм х 25 мм |
Світлодіодний світильник MAYA-7 7W 6400К
Вбудований точковий LED світильник квадратної форми, який споживає менше електроенергії і триваліше працює, ніж традиційні джерела світла, що дозволяє знизити витрати на електроенергію. Врізний отвір даної моделі – 70мм.
Ви можете використати точкові світильники як основне чи додаткове світло для зонування кімнати чи створення світлових акцентів. Зверніть увагу, що правильно підібрані і скомбіновані точкові світильники виключають утворення тіней та темних кутів.
Однією з переваг світильника невеликого розміру є можливість використання в різних дизайнерських проектах для створення унікальних форм та конфігурації освітлення. Цей світильник з кутом розсіювання 52 градуси забезпечує достатній рівень освітлення, але не розсіює світло занадто широко. Це дозволяє досягнути більш точкового ефекту і водночас забезпечити досить рівномірне освітлення приміщення.
Дана модель світильника обладнана поворотним механізмом, дозволяють змінювати кут, напрямок світла. Це ідеальне рішення, якщо вам потрібне акцентне підсвічування! Повернувши світильник ви зможете точно налаштувати напрямок світла на об’єкт освітлення й забезпечити кращу візуалізацію і підсвічування окремих елементів декору.
MAYA відмінно підійде для створення ефекту місцевої підсвітки, яка додасть глибини та об’єму в приміщеннях. Також купити світильник MAYA рекомендуємо для облаштування підсвітки меблів, карнизів, настінних і стельових ніш, вітрин, вивісок і полиць в магазинах, музеях, виставках, зонування простору, тощо.
Цей LED світильник світильник з рівним комфортним для очей світлом, без пульсацій, що в свою чергу не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан. Вбудовані світлодіоди генерують яскраве, холодне світіння з колірною температурою 6400К. Якщо ви не могли знайти поворотний точковий світильник то MAYA саме те, що ви шукали!
Особливості:
⦁ Компактність
⦁ Довговічність – 30.000 год
⦁ Висока енергоефективність
⦁ Пожежобезпечність, завдяки низькому нагріванню діоду
⦁ Наявність поворотного механізму
⦁ Дозволяє зменшити утворення тіней та темних кутів
⦁ Екологічність – до складу не входить ртуть та інші шкідливі речовини
⦁ Естетичність – видно лише зовнішню частину врізних моделей, решта заховано за гіпсокартоном, дерев’яними панелями чи полотном натяжної стелі тощо.
| Бренд: |
HOROZ ELECTRIC |
|---|---|
| Тип: |
Врізний |
| Корпус: |
Метал |
| Розміри(ДхШхВ): |
85.8мм х 25мм |
| Врізний отвір: |
70 мм |
| Колір: |
Білий |
| Напруга: |
100-240V/50-60Hz |
| Потужність: |
7W |
| Світловий потік: |
630 lm |
| Колірність: |
6400K |
| Ступінь захисту: |
IP20 |
| Кут розсіюв.: |
52° |
| Ресурс роботи: |
30.000 Hrs |
| Тип світлодіода: |
SMD LED |
| Гарантійний термін: |
2 роки |


- Ціна: 111 ₴




