вверхвниз
Новинка

Світлодіодний світильник сходовий DIAMOND (з сенсором)
385 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 079-026-0001-010
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світильник |
| Потужність | 1 Вт |
| Колірна температура | 4200К |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Світловий потік | 70 лм |
| Кут свічення | 100 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Корпус | пластик |
| Напруга | 180-265V/50-60Hz |
| Ресурс роботи | 30.000 Hrs |
| Датчик руху | Мікрохвильовий 360° |
| Аналог лампи розжарування | 8 W |
| Розміри(ДхШхВ) | 86 мм x 86 мм |
| Дистанція датчика руху | Макс. 8 м (+-1м) |
Світлодіодний світильник сходовий DIAMOND (з сенсором)
Світлодіодний сходовий світильник DIAMOND з датчиком руху — компактний енергоощадний LED-світильник потужністю 1 Вт (еквівалент ~8 Вт), з нейтральним світлом 4200 K і мікрохвильовим датчиком руху 360° (радіус ~ 8 м). Ідеально підходить для автоматичного освітлення сходів, коридорів і прохідних зон. Корпус пластиковий, ступінь захисту IP20, термін експлуатації до 30 000 год, живлення 180-265 В
| Бренд: |
HOROZ ELECTRIC |
|---|---|
| Датчик руху: |
Мікрохвильовий 360° |
| Дистанція датчика руху: |
Макс. 8 м (+-1м) |
| Корпус: |
Пластик |
| Розсіювач: |
Пластик |
| Розміри (ДхШхВ): |
86 мм x 86 мм |
| Аналог лампи розжарювання: |
8 W |
| Цвет: |
Чорний |
| Напруга: |
180-265V/50-60Hz |
| Потужність: |
1W |
| Світловий потік: |
70 lm |
| Колірність: |
4200K |
| Ступінь захисту: |
IP20 |
| Кут розсіювання.: |
100° |
| Ресурс роботи: |
30.000 Hrs |
| Тип светодиода: |
SMD LED |
| Гарантійний термін: |
2 роки |


Інформація для замовлення
- Ціна: 385 ₴


