
Світлодіодний світильник трековий BREMEN-10 3CCT 10W чорний
336 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 018-031-1010-020
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Накладний |
| Спрямоване світло | Так |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Horoz Electric |
| Світловий потік | 800 лм |
| Форма | Циліндрична |
| Кут свічення | 24 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Корпус | алюміній |
| Напруга | 160-265V/50-60Hz |
| Ресурс роботи | 30.000 Hrs |
| Колірність | 3000K, 4500K, 6000K |
| Розміри(ДхШхВ) | 126 мм х 54 мм х 138 мм |
| Тип світлодіода | COB LED |
Світлодіодний світильник трековий BREMEN-10 3CCT 10W чорний
Трековий LED світильник циліндричної форми. Економний. Довговічний та енергоефективний!
Головною функціональною особливістю трекових світильників є можливість переміщати їх по шині для оптимального освітлення в конкретних зонах, а також повертати для концентрації світла на потрібній вам точці.
Якщо ви бажаєте зонувати простір, створити направлене джерело світла чи вигідно підкреслити інтер’єр грою світла і тіней, тоді ми рекомендуємо вам купити трековий світильник. Він на відмінно впорається з цим завданням!
Кут освітлення в BREMEN складає 24 градуси, це дозволяє зосередити світло на обмежену область за рахунок точкового світлового променя.
Розстановка чітких світлових акцентів на певних предметах і конструкціях інтер’єру часто потрібна для виставкових залів і галерей, магазинів і музеїв.
Купити трековий світильник BREMEN також можна для акцентного освітлення офісів та житлових приміщень із звичайною вологістю. Адже, його ступінь захисту ІР20, тому встановлювати рекомендуємо в сухих та чистих приміщеннях.
Це ідеальне рішення для тих, хто бажає підсвітити окремі елементи інтер’єру, такі як декоративні деталі, картини тощо або створити точкове освітлення для акцентування уваги на конкретній зоні. Наприклад акцент на стіни можете зробити в спальні. Ідея цього освітлення полягає в приглушеній атмосфері без надмірної яскравості.
Цей LED світильник з рівним комфортним для очей світлом, без пульсацій, що в свою чергу не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан. Особливістю цього світильника є здатність змінювати колір світіння в діапазоні колірної температури: жовтувато-біле світіння – 3000 К; нейтральне, денне світіння – 4500 К; холодне світіння – 6000K. Колірність може регулюватись за допомогою перемикача на драйвері. Якщо ви не могли знайти трековий світильник то BREMEN саме те, що ви шукали!
Особливості:
-
До складу не входить ртуть та інші шкідливі речовини
-
Економно споживає електрику
-
Пожежобезпечність, завдяки низькому нагріванню діоду
-
Висока енергоефективність
-
Довговічність – 30.000 год і початкові характеристики не змінюються до кінця служби.
-
Екологічність – утилізується, як побутові відходи, не вимагають спеціального догляду
-
Відсутнє мерехтіння та УФ-випромінювання
-
Маневреність та гнучкість – можливість змінювати напрямок світлового потоку
| Бренд: |
HOROZ ELECTRIC |
|---|---|
| Корпус: |
Алюміній |
| Розміри(ДхШхВ): |
126мм х 54мм х 138мм |
| Колір: |
Чорний |
| Напруга: |
160-265V/50-60Hz |
| Потужність: |
10W |
| Світловий потік: |
800 lm |
| Колірність: |
3000K, 4500K, 6000K, |
| Ступінь захисту: |
IP20 |
| Кут розсіюв.: |
24° |
| Ресурс роботи: |
30.000 Hrs |
| Тип світлодіода: |
COB LED |
| Гарантійний термін: |
2 роки |



- Ціна: 336 ₴



