
Світильник настільний LED WANDA-3CCT 1W
382 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 050-005-0001-010
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 1 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Виробник | Horoz Electric |
| Світловий потік | 30 лм |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кут розсіювання | 120° |
| Напруга | 100-240V AC / 5V DC |
| Ресурс роботи | 20.000 Hrs |
| Колірність | 3000K, 4500K, 6000K |
| Акумулятор | 3.7V 500mAh Li-ion Battery |
| Тривалість роботи | 8-12 рік |
| Аналог лампи розжарування | 8 W |
| Розміри(ДхШхВ) | 111 мм х 265 мм |
| Тип світлодіода | SMD LED |
| Тривалість заряджання | 4 роки |
| Властивості | Вибір колірності, Дімерується |
Світильник настільний LED WANDA-3CCT 1W чорний
Світильник довговічний, енергоефективний та екологічний настільний LED світильник! Вбудовані світлодіоди дозволять вам суттєво знизити витрати на електроенергію. Він здатен ефективно працювати 20 000 годин, що знижує необхідність у затратах на обслуговуванні, а також можна забути про заміну ламп. До складу не входить ртуть та інші шкідливі речовини, тому він утилізується, як побутові відходи.
Ця модель є дуже актуальною в наш час! Тому, якщо ви планувати купити настільну лампу з акумулятором для комфортного локального освітлення, то WANDA стане прекрасним вибором!
Його мінімалістичний стиль та цікавий дизайн допоможе легко інтегрувати світильник в інтер’єр спальні, лаундж зони, дитячої, тощо. Рекомендуємо купити настільний світильник WANDA для створення затишку в кімнаті, підкреслення дизайнерських рішень та комфортного заняття улюбленою справою.
Час зарядки світильника 4 години. Для зручності використання дана модель оснащена USB та TYPE-C портами. Після зарядки він зможе ефективно працювати: 8-12 год. Не бійтесь блекаутів – працюйте, навчайтесь, читайте чи займайтесь улюбленим хобі з WANDA, не втомлюючи очі!
Особливості:
-
Сенсорний вимикач
-
Літієвий акумулятор
-
Два типи SMD LED кристалів – дають можливість регулювати температуру світіння теплу (3000К), нейтральну (4500К) і холодну (6000К)
-
Диммер – дозволяє плавно регулювати яскравість світіння
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|


- Ціна: 382 ₴


