| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Врізний |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Світловий потік | 1500 лм |
| Форма | Кругла |
| Кут свічення | 120 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | 200-265V/50-60Hz |
| Ресурс роботи | 70.000 Hrs |
| Колірність | 7000K |
| Врізний отвір | 115 мм |
| Розміри(ДхШхВ) | 145 мм x 32 мм |
| Лампочки у комплекті | Так |
Світлодіодний світильник врізний ALEXA-20 20W 7000К Чорний
Світлодіодний світильник врізний ALEXA-20 20W 7000К – вбудований точковий LED світильник круглої форми, який споживає менше електроенергії і триваліше працює, ніж традиційні джерела світла, що дозволяє знизити витрати на електроенергію. Врізний отвір даної моделі – 115 мм.
Точкові світильники можуть бути використані, як основне чи додаткове освітлення для зонування кімнати чи створення світлових акцентів. Цікавою особливістю також є те, що правильно підібрані і скомбіновані точкові світильники виключають утворення тіней та темних кутів. Це дозволить реалізувати різні дизайнерські проекти, створити унікальні форми та конфігурації освітлення.
Ви можете вмонтувати ALEXA в натяжну чи підвісну стелю та забезпечити повноцінне освітлення всього приміщення. Зверніть увагу на кут розсіювання, який в даної моделі складає 120 градусів і зможе забезпечити достатній рівень освітлення невеликого простору, світло буде розсіюватися досить широко, рівномірно заповнюючи простір.
Цей LED світильник з рівним комфортним для очей світлом, без пульсацій, що в свою чергу не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан. Вбудовані світлодіоди генерують яскраве, холодне біле з синюватим відтінком світіння. Колірна температура 7000К створює світло, яке більше наближається до природного денного. Крім того, світильник з даною колірною температурою забезпечує більш високу інтенсивність світла, що може бути корисним, наприклад, в промисловості або на спортивних заходах.
Також, купити світильник ALEXA рекомендуємо для облаштування освітлення в офісах, майстернях, лабораторіях, складах, торгових центрах, галереях, кафе, спортивних залах та інших приміщеннях з високою інтенсивністю роботи або активною діяльністю. Ви можете встановити дану модель світильника і в житлових приміщеннях однак, варто враховувати, що прохолодне світло може бути менш приємним для використання в домашньому оточенні, де більш комфортною є тепла колірна температура. Якщо ви не могли знайти точковий світильник, то ALEXA саме те, що ви шукали!
Особливості:
⦁ Компактність
⦁ Довговічність – 70 000 год
⦁ Колірна температура – 7000К
⦁ Висока енергоефективність
⦁ Пожежобезпечність, завдяки низькому нагріванню діода
⦁ Дозволяє зменшити утворення тіней та темних кутів
⦁ Екологічність – до складу не входить ртуть та інші шкідливі речовини
⦁ Естетичність – видно лише зовнішню частину врізних моделей, решту заховано за гіпсокартоном, дерев’яними панелями чи полотном натяжної стелі тощо.
Технічні дані:
|
Бренд: |
HOROZ ELECTRIC |
|
Тип: |
Врізний |
|
Корпус: |
Алюміній |
|
Розміри (ДхШхВ): |
145 мм x 32 мм |
|
Врізний отвір: |
115 мм |
|
Колір: |
Чорний |
|
Напруга: |
200-265V/50-60Hz |
|
Потужність: |
20W |
|
Світловий потік: |
1500 lm |
|
Колірність: |
7000К |
|
Ступінь захисту: |
IP20 |
|
Кут розсіюв.: |
120° |
|
Ресурс роботи: |
70 000 Hrs |
|
Тип світлодіода: |
SMD LED |
|
Гарантійний термін: |
2 роки |

- Ціна: 284 ₴



