
Світлодіодний світильник врізний SUPERNOVA 3CCT 50W
1 084 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 056-018-0050-010
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Врізний |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Сріблястий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Світловий потік | 4200 лм |
| Форма | Квадратна |
| Кут свічення | 120 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | 170-265V/50-60Hz |
| Ресурс роботи | 40.000 Hrs |
| Колірність | 3000K, 4500K, 6500K |
| Врізний отвір | 575 мм х 575 мм |
| Розміри(ДхШхВ) | 595 мм x 595 мм x 8 мм |
| Лампочки у комплекті | Так |
Світлодіодний світильник врізний SUPERNOVA 3CCT 50W
Світлодіодний світильник врізний SUPERNOVA 3CCT 50W – вбудована світлодіодна панель з високою енергоефективністю та довговічністю. Вона споживає значно менше енергії, ніж традиційні люмінесцентні лампи, і триваліше працює – 40 000 год. Крім того, не містить ртуті та інших шкідливих речовин, що робить її більш екологічно чистою. Тому вам не потрібно буде дотримуватись спеціальних умов при утилізації.
Цей LED світильник складається з кількох світлодіодів, закритих матовим пластиковим розсіювачем. Блок живлення встановлений за корпусом, щоб світлодіоди не перегрівалися під час роботи. Зверніть увагу на кут розсіювання, який в даної моделі складає 120 градусів і зможе забезпечити достатній рівень освітлення простору, світло буде розсіюватися досить широко, рівномірно заповнюючи простір.
Світлодіодні панелі ергономічні, мають практичну форму, що дозволяє розміщувати їх в будь-якій зоні простору житлових і комерційних приміщень. Найчастіше такі led світильники використовується для вбудованого монтажу в стельові конструкції, підвісні, натяжні стелі та стелю типу «Армстронг». Прекрасно підійде для організації освітлення в приміщеннях з низькою стелею, адже товщина корпусу в SUPERNOVA всього 8 мм. Це дозволить збільшити площу корисного простору в невеликих приміщеннях.
Також купити світильник SUPERNOVA рекомендуємо для освітлення офісів, громадських, адміністративних, навчальних, медичних і торгових приміщень із звичайною вологістю. Добре підійде дана модель і для великих приміщень, такі як: склади, бізнес-простори, школи, торгові центри та павільйони, коридори та сходові клітки.
Цей LED світильник з рівним комфортним для очей світлом, без пульсацій, що в свою чергу не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан. Особливістю цього світильника є здатність змінювати колір світіння в діапазоні колірної температури: жовтувато-біле світіння – 3000 К; нейтральне, денне світіння – 4500К; холодне світіння – 6500K. Колірність може регулюватись за допомогою перемикача на драйвері. Якщо ви не могли знайти врізну світлодіодну панель, то SUPERNOVA саме те, що ви шукали!
Особливості:
⦁ До складу не входить ртуть та інші шкідливі речовини.
⦁ Економно споживає електрику
⦁ Пожежобезпечність, завдяки низькому нагріванню діода
⦁ Висока енергоефективність
⦁ Довговічність – 40 000 год
⦁ Екологічність – утилізується, як побутові відходи, не вимагають спеціального догляду та частої заміни лампочок.
⦁ Відсутнє мерехтіння та УФ-випромінювання
⦁ Підходить для приміщень з низькою стелею – товщина корпусу 8 мм
| Бренд: |
HOROZ ELECTRIC |
|---|---|
| Тип: |
Врізний |
| Корпус: |
Метал |
| Розміри (ДхШхВ): |
595 мм x 595 мм x 8 мм |
| Врізний отвір: |
575 мм х 575 мм |
| Колір: |
Срібний |
| Напруга: |
170-265V/50-60Hz |
| Потужність: |
50W |
| Світловий потік: |
4200 lm |
| Колірність: |
3000K, 4500K, 6500K |
| Ступінь захисту: |
IP20 |
| Кут розсіюв.: |
120° |
| Ресурс роботи: |
40 000 Hrs |
| Тип світлодіода: |
SMD LED |
| Гарантійний термін: |
2 роки |



- Ціна: 1 084 ₴



