
Насос дренажний садовий 0.75 кВт Hmax 9 м Qmax 300 л/хв (частот. до 35 мм) ТМ LEO
3 129 ₴
- Готово до відправки
- Код: 773165
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leo |
| Вид насоса | Дренажний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 9 м |
| Пропускна здатність | 18 куб.м/год |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 7 м |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 35 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX8 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Робоче колесо | термопластичний полімер |
Насос дренажний садовий 0.75 кВт Hmax 9 м Qmax 300 л/хв (частот. до 35 мм) LEO
Призначений для перекачування чистої або слабо забрудненої води. Може використовуватися для осушення підвалів, цокольних приміщень, басейнів і водойм, зрошення саду та городу, перекачування води з колодязів і резервуарів.
Особливості:
-
Корпус з інженерного пластику
-
Робоче колесо з термопластичного полімеру
-
Вал ротора з нержавіючої сталі AISI 304
-
Вбудований захист від перевантаження та перегрівання двигуна
-
Поплавцевий вимикач
-
Перехідник на 1", G1", 1½" у комплекті
-
Занурення під дзеркало води до 7 м
-
Довжина кабелю 5 м, вилка F-типу
Характеристики:
-
Потужність - 750 Вт
-
Максимальний напір - 9 м
-
Максимальна продуктивність - 300 л/хв
-
Діаметр патрубка - G 1½"
-
Напруга - 220-240 В
-
Робоче колесо - Термопластичний полімер
-
Максимальний діаметр твердих часток - 35 мм
-
Мінімальна висота всмоктування - 5 мм
Загальні дані:
-
Торгова марка - Leo
-
Гарантія - 24 місяці
Габаритні розміри:
-
Довжина насоса - 165 мм
-
Ширина насоса - 200
-
Висота насоса - 385
-
Вага нетто - 5,2 кг
-
Вага брутто - 5,8 кг


- Ціна: 3 129 ₴










