
Насос дренажний садовий 0.3 кВт Hmax 7м Qmax 166 л/хв (частот. до 5 мм) ТМ LEO
2 623 ₴
- Готово до відправки
- Код: 773112
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leo |
| Вид насоса | Дренажний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 7 м |
| Пропускна здатність | 9.96 куб.м/год |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 7 м |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 5 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX8 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Робоче колесо | термопластичний полімер |
Насос дренажний садовий 0,3 кВт Hmax 7 м Qmax 166 л/хв (до 5 мм) LEO
Призначений для перекачування чистої або слабо забрудненої води. Може використовуватися для осушення підвалів, цокольних приміщень, басейнів і водойм, зрошення саду та городу, перекачування води з колодязів і резервуарів.
Особливості:
-
Корпус з інженерного пластику
-
Робоче колесо з термопластичного полімеру
-
Вал ротора з нержавіючої сталі AISI 304
-
Вбудований захист від перевантаження та перегрівання двигуна
-
Поплавцевий вимикач
-
Перехідник на 1", G1", 1½" у комплекті
-
Занурення під дзеркало води до 7 м
-
Довжина кабелю 5 м, вилка F-типу
Характеристики:
-
Потужність - 300 Вт
-
Максимальний напір - 7 м
-
Максимальна продуктивність - 166 л/хв
-
Діаметр патрубка - G 1¼"
-
Напруга - 220-240 В
-
Робоче колесо - Термопластичний полімер
-
Максимальний діаметр твердих часток - 5 мм
-
Мінімальна висота всмоктування - 3 мм
Загальні дані:
-
Торгова марка - Leo
-
Гарантія - 24 місяці
Габаритні розміри:
-
Довжина насоса - 171 мм
-
Ширина насоса - 156
-
Висота насоса - 300
-
Вага нетто - 3,9 кг
-
Вага брутто - 4,4 кг


- Ціна: 2 623 ₴










