
Світильник настінно-стельовий світлодіодний з датчиком руху та темряви (20W, 6400K, 1500 lm, білий) CRAMER
856 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 027-015-0020-010
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Колір світіння | Холодний |
| Виробник | Horoz Electric |
| Датчик руху | Так |
| Потужність | 20 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Колірна температура | 6400К |
| Світловий потік | 1500 лм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут розсіювання | 120° |
| Напруга | 180-260V/50-60Hz |
| Розміри ДхШхВ | 292,7 мм х 77,9 мм |
| Ресурс роботи | 30000 годин |
| Час відключення | 5сек - 10 ± 2хв |
| Лампочки у комплекті | Так |
| Форма | Круглий |
Світлодіодний світильник настінно-стельовий CRAMER з сутінковим датчиком і датчиком руху
Світлодіодний світильник настінно-стельовий CRAMER з сутінковим датчиком і датчиком руху – довговічний та енергоефективний LED світильник! Вбудовані світлодіоди дозволять вам суттєво знизити витрати на електроенергію. Він здатен ефективно працювати 30 000 годин, що знижує необхідність у затратах на обслуговуванні, а також можна забути про заміну ламп.
Особливістю цього світильника є наявність вбудованого сутінкового датчика і датчика руху, який використовується для економії електроенергії. Датчик спрацьовує на рух та реагує на зміну рівня освітленості і лампа загоряється. Тобто, коли освітлення падає нижче встановленого порогу, датчик активується. Прекрасний вибір для автоматичного керування освітленням.
Зверніть увагу на кут розсіювання, який в даної моделі складає 120 градусів і зможе забезпечити достатній рівень освітлення простору. Світло буде розсіюватися досить широко, рівномірно заповнюючи простір.
CRAMER має ступінь захисту IP20, що означає, що він має обмежений захист від пилу і не має водонепроникності. Отже, його краще розміщувати у внутрішніх приміщеннях або захищених місцях, де його не буде впливати волога або пил. Це можуть бути квартири, офіси, магазини або склади, під’їзди, комори, коридори тощо, де немає прямого впливу води або високого рівня вологості.
Даний накладний LED світильник може розміщуватись в будь-якій зоні простору житлових і комерційних приміщень. Купити світильник CRAMER також рекомендуємо для освітлення допоміжних приміщень, терас, коридорів, під’їздів тощо.
Цей LED світильник з рівним комфортним для очей світлом, без пульсацій, що в свою чергу не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан. Вбудовані світлодіоди генерують яскраве, холодне світіння з колірною температурою 6400К. Якщо ви не могли знайти світильник з сутінковим датчиком і датчиком руху, то CRAMER саме те, що ви шукали!
Особливості:
⦁ До складу не входить ртуть та інші шкідливі речовини
⦁ Економно споживає електрику
⦁ Пожежобезпечність, завдяки низькому нагріванню діода
⦁ Висока енергоефективність
⦁ Екологічність – утилізується, як побутові відходи, не вимагають спеціального догляду
⦁ Наявність вбудованого сутінкового датчика і датчика руху
| Бренд: |
HOROZ ELECTRIC |
|---|---|
| Датчик руху: |
PIR Сенсор |
| Дистанція датчика руху: |
3m (радіус) (<24°C) |
| Корпус: |
Пластик |
| Розміри (ДхШхВ): |
292,7 мм х 77,9 мм |
| Колір: |
Білий |
| Напруга: |
180-260V/50-60Hz |
| Потужність: |
20W |
| Світловий потік: |
1500 lm |
| Колірність: |
6400K |
| Ступінь захисту: |
IP20 |
| Кут розсіюв.: |
120° |
| Швидкість спрацювання: |
0.6-1.5м/сек |
| Час відключення: |
5сек – 10 ± 2хв |
| Ресурс роботи: |
30 000 Hrs |
| Тип світлодіода: |
SMD LED |
| Гарантійний термін: |
2 роки |


- Ціна: 856 ₴



