
Спот світильник поворотний на 1 лампу (цоколь GU10, IP20, метал, чорний колір) VERONA
319 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 116-002-0001-020
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Накладний |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | GU10 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Horoz Electric |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | max. 10W |
| Розміри ДхШхВ | 112 мм х 55 мм х 175 мм |
Світильник-спот VERONA чорний
Світильник-спот VERONA чорний – накладний світильник спот циліндричної форми, під джерело освітлення з типом цоколя GU10 та максимальною потужністю до 10 Ватт. Ви можете самі вибрати лампочку, характеристики якої, такі як: потужність, колірність тощо, найбільше підходять для вашого інтер’єру.
Важливою особливістю даного світильника, крім довговічності і зносостійкості, є легкість інсталяції та заміни лампочки. Вам не потрібно вирізати спеціально отвори, монтувати підвісні стелі чи встановлювати світильник відразу ж при будівництві або ремонті приміщення. Адже він фіксується на поверхні за допомогою спеціальних затискачів.
Металевий корпус світильника чорного кольору стане прекрасним акцентом як точкового, так і загального освітлення вашого інтер’єру. Завдяки стильному та сучасному дизайну, світильник підійде для будинку та квартири, спальні, вітальні чи коридору тощо. Купити накладний світильник VERONA рекомендуємо для освітлення офісів, громадських, адміністративних, навчальних, медичних, складських приміщень, бізнес-просторів та торгових центрів та із звичайною вологістю. Адже, його ступінь захисту ІР20, тому встановлювати рекомендуємо в сухих та чистих приміщеннях. Якщо ви не могли знайти накладний світильник, то VERONA саме те, що ви шукали!
|
Бренд: |
HOROZ ELECTRIC |
|
Тип: |
Накладний |
|
Корпус: |
Метал |
|
Колір: |
Чорний |
|
Розміри (ДхШхВ): |
112 мм х 55 мм х 175 мм |
|
Напруга: |
220-240V/50-60Hz |
|
Потужність: |
max. 10W |
|
Цоколь: |
GU 10 |
|
Ступінь захисту: |
IP20 |


- Ціна: 319 ₴


