
Світлодіодна лампа CRYSTAL-40 40W E27 6400K
247 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 001-016-1040-010
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Рефлектор | Так |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 40 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 320 Вт |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Мінімальна колірна температура | 6400 К |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Кут свічення | 200 град. |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Робоча напруга (В) | 175-250 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 4250 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Робоче положення | Універсальне |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 144 мм |
| Діаметр | 117 мм |
Світлодіодна лампа CRYSTAL-40 40W E27 6400K
Світлодіодна лампа CRYSTAL-40 – LED лампа з матовим рефлектором з кришталевою текстурою. Володіє високою енергоефективністю та світловіддачею. Потужність цієї лампи – 40 Вт., що відповідає лампі розжарювання в 320 Вт. Вид цоколя – стандартний гвинтовий – Е27.
Купити потужну світлодіодну лампу CRYSTAL рекомендуємо для загального і місцевого освітлення виробничих та промислових приміщень, торгових площ, супермаркетів, виставкових залів. Якщо вам потрібно створити максимально комфортні умови для роботи
та освітити: склади, цехи, ангари, підприємства, офіси тощо, тоді CRYSTAL – це саме те, що ви шукали!
Ця LED лампа з яскравим, рівним комфортним для очей світлом, без пульсацій, що в свою чергу не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан. Вбудовані світлодіоди генерують яскраве, холодне світіння з колірною температурою 6400К.
Особливості:
⦁ До складу не входить ртуть та інші шкідливі речовини.
⦁ Економне споживання електрики
⦁ Пожежобезпечна, завдяки низькому нагріванню діода
⦁ Висока енергоефективність
⦁ Довговічна – 25 000 год
⦁ Має антивідблискові дифузори та сітки, щоб яскраво висвітлювати територію
⦁ Освітлює рівномірно, виключаючи появу чорних чи надмірно темних ділянок.
|
Бренд: |
HOROZ ELECTRIC |
|
Напруга: |
175-250V/50-60Hz |
|
Розміри (ДхШхВ): |
117 мм x 144 мм |
|
Аналог лампи розжарювання: |
320 W |
|
Потужність: |
40W |
|
Світловий потік: |
4250 lm |
|
Колірність: |
6400K |
|
Цоколь: |
E 27 |
|
Кут розсіюв.: |
200° |
|
Ресурс роботи: |
25 000 Hrs |
|
Тип світлодіода: |
SMD LED |
|
Гарантійний термін: |
2 роки |


- Ціна: 247 ₴



