
Стрічка туман, спрей шланг 200 метрів Ø40 мм, туманка для поливу (крок 30 см) GRAD
1 741 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 5078795
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Grad |
| Діаметр | 40 мм |
| Товщина стінки | 0.3 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Довжина бухти | 200 м |
| Відстань між водовипусками/емітером | 2.2 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5078795 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Маса брутто, кг | 6.96 |
Спрей-стрічка Туман Ø40 мм 0.3 мм 5 отв. 22/300 мм 200 м GRAD
Інноваційне рішення ефективного зрошення різних культур. Стрічка має розташовані на ній мікроотвори, які дозволяють розпорошувати воду у вигляді дрібних крапель, створюючи ефект туману.
Переваги:
- УФ-захист
- Первинна сировина
- Велика площа поливу
- Стійкість до засмічення
Характеристики:
- Діаметр стрічки: 40 мм
- Товщина стрічки: 0,3 мм
- Кількість отворів у групі: 5
- Відстань між отворами в групі: 22 мм
- Відстань між групами отворів: 300 мм
- Довжина бухти: 200 м
- Вага брутто шт: 6,96 кг
Загальні дані:
- Торгова марка: Grad
- Тип: Спрей-стрічка

Інформація для замовлення
- Ціна: 1 741 ₴

