
Стрічка туман, спрей шланг 100 метрів Ø40 мм, туманка для поливу (крок 30 см) GRAD
913 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 5078775
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Grad |
| Діаметр | 40 мм |
| Товщина стінки | 0.3 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Довжина бухти | 100 м |
| Відстань між водовипусками/емітером | 2.2 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5078775 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Маса брутто, кг | 3.48 |
Спрей-стрічка Туман Ø40 мм 0.3 мм 5 отв. 22/300 мм 100 м GRAD
Інноваційне рішення ефективного зрошення різних культур. Стрічка має розташовані на ній мікроотвори, які дозволяють розпорошувати воду у вигляді дрібних крапель, створюючи ефект туману.
Переваги:
- УФ-захист
- Первинна сировина
- Велика площа поливу
- Стійкість до засмічення
Характеристики:
- Діаметр стрічки: 40 мм
- Товщина стрічки: 0,3 мм
- Кількість отворів у групі: 5
- Відстань між отворами в групі: 22 мм
- Відстань між групами отворів: 300 мм
- Довжина бухти: 100 м
- Вага брутто шт: 3,48 кг
Загальні дані:
- Торгова марка: Grad
- Тип: Спрей-стрічка
Інформація для замовлення
- Ціна: 913 ₴

