
Стрічка туман, спрей шланг 200 метрів Ø32 мм, туманка для поливу (крок 30 см) FLORA
1 173 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 5078144
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Flora |
| Діаметр | 32 мм |
| Товщина стінки | 0.2 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Довжина бухти | 200 м |
| Відстань між водовипусками/емітером | 2 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Маса брутто, кг | 3.84 |
Спрей-стрічка Туман Ø32 мм 0.2 мм 7 отв. 20/300 мм 200 м FLORA
Інноваційне рішення ефективного зрошення різних культур. Стрічка має розташовані на ній мікроотвори, які дозволяють розпорошувати воду у вигляді дрібних крапель, створюючи ефект туману.
Переваги:
- УФ-захист
- Первинна сировина
- Велика площа поливу
- Стійкість до засмічення
Характеристики:
- Діаметр стрічки: 32 мм
- Товщина стрічки: 0,2 мм
- Кількість отворів у групі: 7
- Відстань між отворами в групі: 20 мм
- Відстань між групами отворів: 300 мм
- Довжина бухти: 200 м
- Вага брутто шт: 3,84 кг
Загальні дані:
- Торгова марка: FLORA
- Тип: Спрей-стрічка

Інформація для замовлення
- Ціна: 1 173 ₴

