
Неонова стрічка RGB розумна з пультом керування, гнучка LED стрічка 5 метрів, синхронізація музики
1 760 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 081-030-0001-010
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Режим роботи | Динамічний |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Розміри | |
| Довжина | 5000 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип живлення | Мережа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Світловий потік | 200 lm/m |
| Розміри ДхШхВ | 6 х 16 мм |
| Ресурс роботи | 30000 годин |
| Кількість діодів | 1m/60 LED |
Неонова стрічка RGB розумна з пультом управління гнучка LED стрічка 5 метрів, синхронізація музики
Світлодіодна стрічка DIGITAL-5 RGB – довговічна, енергоефективна та універсальна LED стрічка! Вбудовані світлодіоди дозволять вам суттєво знизити витрати на електроенергію. Тому, що діодна стрічка споживає набагато менше енергії при відмінній світловіддачі. Вона здатна ефективно працювати до 30 000 годин безперервно. DIGITAL працює від стандартної напруги 220V. Це вхідна напруга для стрічки. Адаптер, який йде в комплекті, знижує її до безпечного рівня для світлодіодів. У цьому випадку – це 12V.
Світлодіодна підсвітка може бути встановлена куди завгодно. Тому, якщо ви планували купити світлодіодну стрічку, то DIGITAL – саме те що ви шукали, адже її універсальність просто вражає! Дана модель LED стрічки дає можливість експлуатації як в приміщенні, так і на вулиці, тому, що DIGITAL має підвищений ступінь захисту від зовнішніх впливів – IP65, він захищає пристрій від струменів води, вологи, пилу, атмосферних опадів, перепадів температури тощо.
Цікавою особливістю цієї світлодіодної стрічки є унікальний режим, який дає можливість змінювати кольори синхронно в ритм зі звуками оточення.
Найчастіше стрічка світлодіодна застосовується для підсвітки, зонування приміщення чи виділення декоративних елементів. DIGITAL прекрасно підійде для оформлення квартир чи офісних приміщень, декору в кафе, барах, нічних клубах тощо. Майте на увазі, що світлодіодна підсвітка стелі робить приміщення візуально більшим, вищим або ширшим.
Вона оснащена трьома кристалами – червоного, зеленого та синього кольорів, які можуть світити одночасно, по черзі або формуючи плавний перехід. Кольорова світлодіодна стрічка не тільки більш функціональна і красива, вона легко може створити святкову атмосферу з багатою та оригінальною світловою картиною. Увімкніть улюблену музику та влаштуйте унікальну кольорову атмосферу разом з DIGITAL!
Особливості:
⦁ До складу не входить ртуть та інші шкідливі речовини
⦁ Економно споживає електрику
⦁ Пожежобезпечність, завдяки низькому нагріванню діода
⦁ Висока енергоефективність
⦁ Екологічність – утилізується, як побутові відходи, не вимагають спеціального догляду
⦁ Високий ступінь захисту від вологи та пилу – IP65
⦁ Гнучкість. Більш еластична та рухлива ніж інші, більш традиційні світильники.
⦁ Адаптер, пульт дистанційного керування, RGB контролер – в комплекті

| Бренд: |
HOROZ ELECTRIC |
|---|---|
| Напруга: |
220V/12V |
| Розміри (ДхШхВ): |
6 х 16 мм |
| Потужність: |
10W/м |
| Вхідний струм: |
220V |
| К-ть в рулоні: |
5м |
| Світловий потік: |
200 lm/m |
| Колірність: |
RGB |
| Ступінь захисту: |
IP65 |
| Ресурс роботи: |
30 000 Hrs |
| Кількість світлодіодів: |
1m/60 LED |
| Гарантійний термін: |
2 роки |
| Кількість в упаковці: |
Рулон 5 м |



- Ціна: 1 760 ₴










