
Світильник точковий врізний світлодіодний (5 W/Вт, 3000K-6500K, чорний) вбудований ЛЕД світильник HARLEY-5
204 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 016-074-0005-020
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Врізний |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Horoz Electric |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Світловий потік | 298 лм |
| Кут свічення | 52 град. |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | 165-265V/50-60Hz |
| Розміри ДхШхВ | 100 мм х 40 мм |
| Ресурс роботи | 15.000 Hrs |
| Колірність | 3000К-6500К |
| Лампочки у комплекті | Так |
Світлодіодний світильник вбудований LED HARLEY-5 5W 3000K-6500K чорний
Світлодіодний світильник вбудований LED HARLEY-5 5W 3000K-6500K чорний – вбудований точковий LED світильник круглої форми, який споживає менше електроенергії і триваліше працює, ніж традиційні джерела світла. Це дозволяє знизити витрати на електроенергію.
Ви можете використати точкові світильники, як основне чи додаткове освітлення для зонування кімнати або створення світлових акцентів. Цікавою особливістю також є те, що правильно підібрані і скомбіновані точкові світильники виключають утворення тіней та темних кутів. Це дозволить реалізувати різні дизайнерські проекти, створити унікальні форми та конфігурації освітлення.
Зверніть увагу, HARLEY-5 дуже простий в підключенні, оскільки врізний отвір даної моделі регулюється від 55 до 70 мм.
Ще однією особливістю цього світильника є наявність 3 режимів роботи:
– Жовтувато-біле світіння – 3000К
– Холодне світіння – 6500К
– Подвійний режим світіння
Ви можете вмонтувати HARLEY в натяжну чи підвісну стелю та забезпечити повноцінне освітлення всього приміщення. Це можуть бути як житлові, так і адміністративні приміщення, а саме: кухня, спальня так і вітальня чи коридор, офіси, навчальні заклади, салони краси та інших приміщеннях із звичайною вологістю. Адже, в світильника базовий захист від вологи та пилу – IP20, тому встановлювати його рекомендуємо в сухих та чистих приміщеннях.
Цей світильник забезпечує достатній рівень освітлення, але не розсіює світло занадто широко. Це дозволяє досягнути більш точкового ефекту і водночас забезпечити досить рівномірне освітлення приміщення. Також купити світильник HARLEY рекомендуємо для облаштування підсвітки карнизів, настінних і стельових ніш, вітрин, музеях, виставках, зонування простору тощо.
Якщо ви не могли знайти вбудований світильник з регульованим врізним отвором та кількома режимами світіння, то HARLEY саме те, що ви шукали!
Особливості:
⦁ Компактність
⦁ Свобода вибору колірності освітлення – 3 режими світіння
⦁ Легкість підключення – регульований врізний отвір
⦁ Довговічність – 15 000 год
⦁ Висока енергоефективність
⦁ Пожежобезпечність, завдяки низькому нагріванню діода
⦁ Дозволяє зменшити утворення тіней та темних кутів
⦁ Екологічність – до складу не входить ртуть та інші шкідливі речовини
⦁ Естетичність – видно лише зовнішню частину врізних моделей, решту заховано за гіпсокартоном, дерев’яними панелями чи полотном натяжної стелі тощо.
Технічні характеристики:
|
Бренд: |
HOROZ ELECTRIC |
|
Тип: |
Вбудований |
|
Корпус: |
Пластик |
|
Розміри (ДхШхВ): |
100 мм x 40 мм |
|
Врізний отвір: |
55-70 мм |
|
Колір: |
чорний |
|
Напруга: |
165-265V/50-60Hz |
|
Потужність: |
5W |
|
Світловий потік: |
298 lm |
|
Колірність: |
3000K-6500K |
|
Ступінь захисту: |
IP20 |
|
Кут розсіюв.: |
52° |
|
Ресурс роботи: |
15 000 Hrs |
|
Тип світлодіода: |
SMD LED |
|
Гарантійний термін: |
2 роки |


- Ціна: 204 ₴



