
Генератор інверторний бензиновий 7,5/8 кВт SIGMA (220В, 4-х тактний, з виведенням під АВР, бак 25 л)
71 099 ₴
- В наявності
- Код: 5710781
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 7.5 кВт |
| Максимальна потужність | 8 кВт |
| Час безперервної роботи | 10 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Підключення пристрою | Розетка AC 230В |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Споживання палива | 2.5 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 68 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск, Електричний |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5710781 |
| Датчик рівня оливи | Так |
Генератор інверторний бензиновий 7.5/8.0кВт 25л 4-х тактний з виведенням під АВР ТМ SIGMA (5710781)
🔥 Безкоштовна доставка ! ! !
Генератор - це сучасна міні-електростанція, здатна повноцінно забезпечити електроживленням невеликий будинок чи офіс. Генератор може ефективно використовуватися як резервне або постійне джерело струму. З його допомогою можна використовувати різні електроінструменти, побутову техніку або обладнання.
Інверторні генератори є незамінними, якщо необхідно подати електроенергію на техніку або електроприлади, які дуже чутливі до якості електрики. Це комп'ютерна техніка, телевізори, мобільні телефони, холодильники, контролери керування газовим котлом або циркуляційним насосом опалення – електроніка, в якій плата або блок живлення відразу вийдуть з ладу, якщо ви підключите її до звичайного бензинового генератора.
Переваги:
- Надійна робота з чутливою та високоточною електронікою
- Мідна обмотка альтернатора
- Обладнаний системою захисту від недостатнього рівня масла "OIL ALERT"
- Додатковий вихід постійного струму (12В-8,3А)
- Верхнє розміщення клапанів (OHV)
- Низьке споживання палива
Загальні дані:
- Торгова марка - Sigma
- Гарантія виробника -12 місяців
Технічні дані:
- Тип - бензинові
- Напруга - 220 В
- Частота - 50 Гц
- Номінальна потужність генератора - 7,5 кВт
- Максимальна потужність генератора - 8 кВт
- Місткість паливного баку - 25 л
- Витрата палива - 2,5 л/год
- Час безперервної роботи - 10 год
- Роз'єм для підключення блоку авр: присутній
- Система запуску – ручна/електро
- Маса нетто - 68 кг


- Ціна: 71 099 ₴










