вверхвниз

Насос циркуляційний для опалення WETRON 20-6-130 (100 Вт, напір 6 м, 40 л/хв + гайки)
1 608 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 774231
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wetron |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 6 м |
| Пропускна здатність | 2.4 куб.м/год |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 10 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 120 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 0.2 мм |
| Вага | 2.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Тип ротора | Мокрий |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 774231 |
| Основні | |
| Перемикання швидкостей | Ручне |
| Матеріал робочого колеса | Пластик |
Насос циркуляційний 100Вт Hmax 6м Qmax 40л/хв Ø1" 130мм бордо + гайки Ø3/4" ТМ WETRON
Циркуляційні насоси призначені для циркуляції гарячої води у системах опалення індивідуального типу. Вони забезпечують безперервний рух рідин, підтримуючи оптимальну температуру та тиск у системі.
Переваги:
- високоякісна мідна обмотка статора
- гайки з ущільнювачами в комплекті
- керамічний вал ротора
- гільза ротора з нержавіючої сталі
- три режими роботи
- низьке споживання енергії
- низький рівень шуму
Конструкційні особливості:
- Корпус - виготовлений із чавуну з антикорозійною обробкою. Цей матеріал має високу міцність, довговічність і стійкість до корозії.
- Обмотка статора двигуна - виготовлена з міді, яка забезпечує ефективну передачу енергії та підвищує загальну ефективність роботи насоса.
- Клас ізоляції Н - забезпечує високий рівень захисту від електричного струму, підвищує безпеку та надійність роботи насоса.
- Вал двигуна - виконаний з кераміки, має високу міцність і стійкість до зносу, що підвищує надійність насоса. Він також має хорошу стійкість до високих температур
- Робоче колесо - виготовлено з технополімеру , має відмінні антикорозійні властивості та високу стійкість до зношування
- Клас захисту IP44 - гарантує відсутність попадання в насос твердих частинок та бризок води
Технічні характеристики:
- Потужність – 100 Вт
- Максимальний напір - 6 м
- Максимальна продуктивність – 40 л/хв
- Діаметр патрубка перехідника (гайки) - ¾"
- Діаметр всмоктуючого патрубка DN1 - 1"
- База насоса – 130 мм
Загальні дані:
- Торгова марка - Wetron
- Гарантія виробника - 12 місяців

Інформація для замовлення
- Ціна: 1 608 ₴


