-12%Апарат для безповітряного фарбування Profi (750 Вт, 2,1 л/хв, 210 бар) ТМ SIGMA
32 648 ₴
28 730,24 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6816601
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Продуктивність | 2.1 літр/хв |
| Діаметр сопла | 0.43 мм |
| Стан | Новий |
| Кут розпилення сопла | 50 град. |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Додаткові функції | |
| Регулювання ширини факела | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6816601 |
| Довжина кабелю, м | 1.8 |
| Частота, Гц | 50 |
| Довжина шлангу, м | 15 |
| Максимальний тиск, бар | 210 |
Апарат для безповітряного фарбування Profi (750 Вт, 2,1 л/хв, 210 бар) ТМ SIGMA (6816601)
Призначений для фарбування шляхом розпилення фарби під високим тиском. Принцип дії апарату заснований на дробленні ЛФМ при нанесенні його з великою швидкістю через сопло пістолета-фарборозпилювача на поверхню, яка фарбується. Цей апарат використовують для отримання ідеально забарвленої поверхні з меншими витратами часу та сил, ніж цього вимагає фарбування за допомогою пензлів або валиків.
Апарат застосовується для нанесення ЛФМ на фасади будинків, даху, стелі, стіни тощо. Нанесення фарби методом безповітряного фарбування, коли фарба наноситься на поверхню за допомогою диспергування лакофарбових речовин, дозволяє отримати якісну плівку, яка не тільки надає поверхні презентабельного зовнішнього вигляду, але й захищає її від несприятливих впливів зовнішнього середовища.
Безповітряне фарбування дає можливість використовувати ЛФМ, що містять меншу кількість розчинників. Ця методика сприяє зменшенню загальної кількості шарів завдяки збільшенню товщини кожного шару фарби. Однією з ключових переваг є відсутність повітря в струмені ЛФМ, а також різних сторонніх часток. Це забезпечується завдяки високій швидкості викиду струменя ЛФМ із сопла.
Загальні дані:
- Торгова марка — Sigma
Переваги:
- Висока продуктивність
- Зменшення кількості шарів фарбування
- Немає туманоутворення
- Зниження витрат фарбувальних матеріалів
- Зниження забруднення довкілля
Характеристики:
- Напруга - 220 В
- Частота – 50 Гц
- Тип двигуна – щітковий
- Потужність двигуна – 750 Вт
- Максимальна продуктивність – 2,1 л/хв
- Максимальний тиск - 210 бар
- Довжина шланга – 15 м
- Сопло - 517
- Рекомендована дистанція для нанесення ЛФМ - 300 мм
- Ширина факелу розпилу – 250-310 мм
- Подовжувач для пістолета - 0,45 м
- Довжина кабелю електроживлення - 1,8 м
- Вага – 18 кг


- Ціна: 28 730,24 ₴










