вверхвниз

Люстра світлодіодна стельова (15 W, 4000 K, 900 lm, хром) стельова SMD LED/Лед люстра COPERNIC
1 351 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 019-060-0015-010
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Напруга мережі | 180~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Хром |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Horoz Electric |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колірна температура | 4000К |
| Світловий потік | 900 лм |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут розсіювання | 120° |
| Напруга | 180-240V/50-60Hz |
| Розміри ДхШхВ | 695 мм х 90 мм х 75 мм |
| Ресурс роботи | 30000 годин |
| Лампочки у комплекті | Так |
Люстра світлодіодна (15 W, 4000 K, 900 lm, хром) стельова SMD LED / Лед люстра COPERNIC
|
Бренд: |
HOROZ ELECTRIC |
|
Корпус: |
Метал |
|
Розміри(ДхШхВ): |
695мм х 90мм х 75мм |
|
Колір: |
Хром |
|
Напруга: |
180-240V/50-60Hz |
|
Потужність: |
15W |
|
Світловий потік: |
900 lm |
|
Колірність: |
4000K |
|
Ступінь захисту: |
IP20 |
|
Кут розсіюв.: |
120° |
|
Ресурс роботи: |
30 000 Hrs |
|
Тип світлодіода: |
SMD LED |
|
Гарантійний термін: |
2 роки |


Інформація для замовлення
- Ціна: 1 351 ₴


