| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Газовий |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Тип використовуваного палива | пропан/бутан |
| Рекомендована площа приміщення | 30 кв.м |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Середній витрата газу | 200 г/год |
| Теплова потужність | 2270 кал/год |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 3000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 235 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Вага | 1.75 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2903671 |
Обігрівач газовий інфрачервоний 3 кВт на кронштейні SIGMA
Призначений для обігріву невеликих приміщень, павільйонів та наметів тощо. Для використання обігрівача Вам необхідно придбати газовий балон необхідного об'єму, відповідно до ваших потреб, який можна заправити на будь-якій АЗС.
Призначений для роботи з редуктором на балоні з різьбою 21,8 мм, як на побутових балонах.
Головною відмінністю є використання інфрачервоного керамічного пальника як випромінювача. Завдяки цьому, забезпечується довговічність роботи, полум'я всередині випромінювача рівномірно поширюється (без спалаху), відсутність відкритого полум'я та, як наслідок, безпека роботи.
Монтаж обігрівача простий - газовий пальник закріпити за допомогою кронштейна на балон, підключити його до газового балона за допомогою додаткового обладнання (редуктор, газовий шланг, металеві хомути). Щоб розпалити обігрівач, необхідно підносити прямо до керамічної поверхні полум'я сірника або запальнички. Керамічна панель почне випромінювати тепло завдяки інфрачервоному випромінюванню, відкритого вогню немає.
Обігрівач виконаний у металевому корпусі з решіткою для захисту керамічного пальника. Завдяки решітці, обігрівач можна використовувати не тільки для обігріву, але і для приготування їжі або кип'ятіння рідини.
Ідеально підходить для:
- Опалення виробничих, комунальних, сільськогосподарських приміщень із природною вентиляцією
- Підігрів картера двигуна автомобіля в зимових умовах
- Обігрів господарських фермерських споруд
- Обігрів виробничих ділянок підприємств
- Обігрів гаражів, ремонтних майстерень, складських приміщень
- Обігрів теплиць
Для використання необхідні аксесуари:
- Редуктор 0,3-16 бар
- Шланг із внутрішнім діаметром 8 мм
- Металеві хомути із внутрішнім діаметром 10-13 мм
Переваги:
- Високий ККД. Інфрачервоне випромінювання формує мікроклімат за рахунок прямого теплового та вторинного випромінювання від нагрітих поверхонь
- Керамічний пальник
- Наявність кронштейна для фіксації на балоні
- Безпека – відсутність відкритого полум'я
- Мобільність (вага приладу не більше 2 кг)
- Автономність – пристрій не залежить від джерела електроенергії
- Безшумність
- Економічність. Невелика витрата та низька собівартість газу
- Забарвлення порошковою антикорозійною емаллю без вмісту свинцю
Комплектація:
- Обігрівач
- Інструкція
Технічні дані:
- Тип - Обігрівач газовий
- Нагрівальний елемент - керамічна панель
- Корпус - метал
- Площа обігріву – 30 м²
- Потужність – 3000 Вт
- Середня витрата газу – 200 г/год
- Теплова потужність - 2270 кал/год
Габаритні розміри та вага:
- Розмір керамічної панелі – 180 х 140 мм
- Габаритні розміри обігрівача - 235 х 300 х 88 мм
- Маса – 1,75 кг


Залишилися питання щодо товару або доставки ❓
Ми з задоволенням відповімо: дзвоніть, питайте, уточнюйте. Завжди раді Вас чути.
З повагою, команда інтернет-магазину "НАСОС ТОРГ".
- Ціна: 1 709 ₴





