
Світлодіодна стрічка 24V CANTON-24 6400K
540 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 081-020-0002-030
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 18W/м |
| Світловий потік | 2000 lm/м |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Пружка | 24V DC |
| Розміри ДхШхВ | Ширина — 15 мм |
| Ресурс роботи | 30.000 Hrs |
| Колірність | 6400K |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип діода | 240 шт./м, 28х35 |
| Кількість в рулоні | 5м |
Світлодіодна стрічка CANTON-24 6400K
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴

