| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 72 Вт |
| Вага | 2.4 кг |
| Виробник | Атем |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Країна виробник | Китай |
| Частота | 50 Гц |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Якість води | Чистий |
| Стан | Новий |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
Циркуляційний насос АТЕМ FCP-25/4-180 (72 Вт, 180 мм, 1 1/2")
Циркуляційний насос ATEM FCP призначений для забезпечення циркуляції гарячої води в системах опалення індивідуального типу.
Він може використовуватися у всіх системах водяного опалення, системах охолодження та кондиціювання повітря, у промислових циркуляційних установках.
Обмеження:
Рідини, що перекачуються: чисті, неагресивні, без твердих і волокнистих частинок.
Циркуляційні насоси "АТЕМ" виготовляються виключно з якісних матеріалів та комплектуючих!
Гарантія на насос "АТЕМ FCP25" – 12 місяців.
|
Технічні характеристики |
FCP25/4G-180 |
|
Напруга |
220В, 50 Гц |
|
Макс. споживча потужність 4G / 6G |
72 Вт |
|
Клас захисту |
IP 44 |
|
Перемикання частоти обертання |
ручне, 3 ступені |
|
Монтажна довжина |
180 мм |
|
Максимально допустимий робочий тиск |
10 bar |
|
Макс. температура рідини, що перекачується |
110 ОC |
|
Макс. Температура навколишнього середовища |
+40 ОС |
|
Приєднувальні розміри |
1 1/2" |
|
Маса |
2,4 кг |

Залишились питання щодо товару або доставки ❓
Ми із задоволенням відповімо: телефонуйте, питайте, уточнюйте. Завжди раді чути Вас.
З повагою, команда інтернет-магазину "НАСОС ТОРГ".
- Ціна: 1 355 ₴






