Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий |
| Колірність | 6400K |
| Корпус | Алюміній |
| Кут розсіювання | 120° |
| Пружка | 85-265V/50-60Hz |
| Потужність | 15W |
| Ресурс роботи | 30.000 Hrs |
| Розміри ДхШхВ | 44.5м х 101мм |
| Світловий потік | 1125 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Основні атрибути | |
| Тип | Світильник врізний |
Залишилися питання щодо товару або доставки ❓
Ми із задоволенням відповісте: телефонуйте, питайте, уточнюйте. Завжди раді Вас чути.
З повагою команда інтернет-магазину "НАСОС ТОРГ".
Інформація для замовлення
- Ціна: 445 ₴


