
Ліхтар акумуляторний переносний з ручкою для дому, кемпінгу, походу (10W/Вт 1600мАг, IP20) ЛЕД ліхтарик FORLAN
347 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 084-023-0010-010
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Світловий потік | 430 лм |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | USB, Від мережі |
| Час роботи | 1.5 годин |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Час заряду акумулятора | 10 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Кемпінговий |
| Потужність | 10W |
| Акумулятор | 4V 1.6Ah свинцево-кислотній |
| Пружка | 5V DC, 5V USB |
| Розміри ДхШхВ | 135м х 58м х 53мм |
| Ресурс роботи | 30 000 Hrs |
| Колірність | 7000K, 9000K |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Особливості ліхтаря | Перезаряджуваний |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Товщина | 5.3 см |
| Розміри | |
| Ширина | 5.8 см |
Світлодіодний акумуляторний ліхтар FORLAN 10W
Пропонуємо Вашій увазі відмінний Світлодіодний ліхтар акумуляторний, від виробника високоякісного електроустаткування компанії "Horoz Electric".
Світлодіодний світильник FORLAN 10W – автономний, портативний акумуляторний світлодіодний ліхтар. Вбудовані потужні POWER LED світлодіоди дозволять суттєво економити електроенергію та забезпечать тривалу тривалість роботи. FORLAN має зручну форму та виготовлений із міцного пластику.
Кемпінговий ліхтар працює від акумулятора. Ви зможете легко зарядити пристрій через порт USB або від power bank. Оскільки він має можливість регулювати температуру свічення, а саме: більш наближене до природного денного, яскраве холодне біле свічення (7000К) та холодне свічення з блакитним відтінком (9000К), тому тривалість його свічення залежить від вибраного режиму.
Цей зручний ліхтар стане незамінним помічником у побуті за необхідності щось підсвітити, при поході на природу чи рибалку, у нічний час на вулиці підсвітити дорогу, або при відключенні електроенергії комфортно почуватися вдома. З його допомогою можна легко, у темний час доби, облаштувати місце стоянки, приготувати вечерю або розібрати речі в наметі.
Дана модель світлодіодного ліхтаря має можливість встановлення на поверхні або закріплення під стелею намету, стелею укриття, гілок дерев тощо.
Особливості:
- До складу не входить ртуть та інші шкідливі речовини
- Економно споживає електрику
- Пожежобезпечний завдяки низькому нагріванню діода
- Висока енергоефективність
- Екологічність – утилізується, як побутові відходи, не потребують спеціального догляду
- Стабільне свічення без мерехтінь та шумів під час роботи
- Повністю автономний – наявність акумуляторної батареї
- Можливість регулювати температуру свічення 7000K-9000K

|
Бренд: |
HOROZ ELECTRIC |
|
Тип: |
Кемпінговий |
|
Акумулятор: |
4V 1,6Ah свинцево-кислотний |
|
Тривалість заряджання: |
10-12 год |
|
Тривалість роботи: |
0,7 год – 1,5 год |
|
Корпус: |
Пластик |
|
Розміри(ДхШхВ): |
135мм х 58мм х 53мм |
|
Колір: |
Білий |
|
Напруга: |
5V DC, 5V USB |
|
Потужність: |
10W |
|
Світловий потік: |
430 lm |
|
Колірність: |
7000K, 9000K |
|
Спосіб заряджання: |
USB кабель (в комплекті) |
|
Ступінь захисту: |
IP20 |
|
Ресурс роботи: |
30 000 Hrs |
|
Тип світлодіода: |
POWER LED |
|
Гарантійний термін: |
2 роки |

Залишилися питання щодо товару або доставки ❓
Ми з задоволенням відповімо: дзвоніть, питайте, уточнюйте. Завжди раді Вас чути.
З повагою, команда інтернет-магазину "НАСОС ТОРГ".
- Ціна: 347 ₴









