
Ліхтарик світлодіодний ручний акумуляторний (900 мАг, 3W, IP20) ЛЕД / POWER LED ліхтар BEST-3
272 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 084-024-0003-010
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Світловий потік | 120 лм |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | Від мережі |
| Час роботи | 4 годин |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип діода | LED |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Стан | Новий |
| Довжина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 4V 0.9Ah свинцево-кислотній |
| Розміри ДхШхВ | 220мм x 65мм |
| Ресурс роботи | 30 000 Hrs |
| Колірність | 12000K, 8000K |
| Ступінь захисту | IP20 |
Ліхтарик світлодіодний ручний акумуляторний BEST-3 (900 мА·год, 3W, IP20)
Представляємо Вашій увазі відмінний Ручний ліхтарик світлодіодний на акумуляторі, від виробника високоякісного електрообладнання компанії "Horoz Electric".
Ліхтарик ручний BEST-3 3W – практичний ручний акумуляторний ліхтарик, виготовлений із міцного пластику. Вбудовані потужні POWER LED світлодіоди дозволять суттєво економити електроенергію та забезпечать тривалу тривалість роботи.
Він має можливість регулювати температуру свічення, а саме: більш наближене до природного денного, яскраве холодне біле свічення (8000К) та свічення з високим ступенем колірної температури з вираженим блакитним відтінком (12000К).
Ручний ліхтарик дозволяє користувачеві направити світло точно туди, де це потрібно. Тому якщо ви хотіли купити світлодіодний ліхтарик з спрямованим яскравим світлом, то BEST – це саме те, що вам потрібно.
Цей компактний ліхтар стане незамінним помічником у побуті за потреби щось підсвітити, при поході на природу чи рибалку, у нічний час на вулиці підсвітити дорогу, або при відключенні електроенергії комфортно почуватися вдома.

|
Бренд: |
HOROZ ELECTRIC |
|
Тип: |
Ручний |
|
Акумулятор: |
4V 0,9Ah свинцево-кислотний |
|
Тривалість заряджання: |
12-15 год |
|
Тривалість роботи: |
1 год – 4 год |
|
Корпус: |
Пластик |
|
Розміри(ДхШхВ): |
220мм x 65мм |
|
Колір: |
Чорний |
|
Напруга: |
220-240V/50-60Hz |
|
Потужність: |
3W |
|
Світловий потік: |
120 lm |
|
Колірність: |
12000K, 8000K |
|
Спосіб заряджання: |
Висувна вилка для розетки 220В |
|
Ступінь захисту: |
IP20 |
|
Ресурс роботи: |
30 000 Hrs |
|
Тип світлодіода: |
POWER LED |
|
Гарантійний термін: |
2 роки |

Залишилися питання щодо товару або доставки ❓
Ми із задоволенням відповімо: телефонуйте, питайте, уточнюйте. Завжди раді Вас чути.
З повагою команда інтернет-магазину "НАСОС ТОРГ".
- Ціна: 272 ₴



