
Ліхтарик ручний акумуляторний світлодіодний (900 мАг, 0,9W, IP20) ЛЕД / SMD LED ліхтар PUSKAS-3
288 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 084-005-0003-010
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 0.9 Вт |
| Світловий потік | 45 лм |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | Від мережі |
| Час роботи | 5 годин |
| Колір | Жовтий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип діода | LED |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Стан | Новий |
| Довжина | 210 мм |
| Кріплення | Ремінець |
| Колірна температура, К | 7000-9000K |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Розміри ДхШхВ | 210м x 100мм |
Ліхтарик ручний акумуляторний світлодіодний (900 мАг, 0,9W, IP20)
Представляємо Вашій увазі відмінний Ручний ліхтарик світлодіодний на акумуляторі, від виробника високоякісного електрообладнання компанії "Horoz Electric".
Ліхтарик ручний PUSKAS-3 0.9W жовтий – практичний ручний акумуляторний ліхтарик, виготовлений із міцного пластику. Вбудовані потужні LED світлодіоди дозволять суттєво економити електроенергію та забезпечать тривалу тривалість роботи.
Він має можливість регулювати температуру свічення, а саме: більш наближене до природного денного, яскраве холодне біле свічення (7000К) та холодне свічення з блакитним відтінком (9000К).
Ручний ліхтарик дозволяє користувачеві направити світло точно туди, де це потрібно. Тому якщо ви хотіли купити ручний світлодіодний ліхтарик із спрямованим яскравим світлом, то PUSKAS – це саме те, що вам потрібно.
Цей якісний зручний ліхтар стане незамінним помічником у побуті за необхідності щось підсвітити, при поході на природу чи рибалку, у нічний час на вулиці підсвітити дорогу, або при відключенні електроенергії комфортно почуватися вдома.

|
Бренд: |
HOROZ ELECTRIC |
|
Тип: |
Ручний |
|
Акумулятор: |
4V 0,9Ah свинцево-кислотний |
|
Тривалість заряджання: |
12-15 год |
|
Тривалість роботи: |
5 год |
|
Корпус: |
Пластик |
|
Розміри(ДхШхВ): |
210мм x 100мм |
|
Колір: |
Жовтий |
|
Напруга: |
220-240V/50-60Hz |
|
Потужність: |
0,9W |
|
Світловий потік: |
45 lm |
|
Колірність: |
7000K, 9000K |
|
Спосіб заряджання: |
Висувна вилка для розетки 220В |
|
Ступінь захисту: |
IP20 |
|
Ресурс роботи: |
30 000 Hrs |
|
Тип світлодіода: |
SMD LED |
|
Гарантійний термін: |
2 роки |

Залишилися питання щодо товару або доставки ❓
Ми з задоволенням відповімо: дзвоніть, питайте, уточнюйте. Завжди раді Вас чути.
З повагою, команда інтернет-магазину "НАСОС ТОРГ".
- Ціна: 288 ₴



