
Ліхтарик ручний світлодіодний акумуляторний PELE-2 (200 мАг, 1W, IP20, синій) ЛЕД / SMD LED ліхтар
212 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 084-006-0002-010
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 1 Вт |
| Світловий потік | 73 лм |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | Від мережі |
| Час роботи | 4 годин |
| Колір | Синій |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип діода | LED |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Стан | Новий |
| Довжина | 160 мм |
| Колірна температура, К | 7000К - 9000К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 4V 0.2Ah свинцево-кислотній |
| Ресурс роботи | 30000 годин |
| Ступінь захисту | IP20 |
Ліхтарик ручний світлодіодний акумуляторний PELE-2 (200 мАг, 1W, IP20)
Представляємо Вашій увазі чудовий ліхтарик ручний світлодіодний PELE-2, від виробника високоякісного електрообладнання компанії "Horoz Electric". Цей невеликий компактний ліхтар стане незамінним помічником у побуті за необхідності щось підсвітити, при поході на природу чи рибалку, у нічний час на вулиці підсвітити дорогу, або при відключенні електроенергії комфортно почуватися вдома.

|
Бренд: |
HOROZ ELECTRIC |
|
Тип: |
Ручний |
|
Акумулятор: |
4V 0,2Ah свинцево-кислотний |
|
Тривалість заряджання: |
12-15 год |
|
Тривалість роботи: |
1 год – 4 год |
|
Корпус: |
Пластик |
|
Розміри(ДхШхВ): |
160мм x 50мм |
|
Колір: |
Синій |
|
Напруга: |
220-240V/50-60Hz |
|
Потужність: |
1W |
|
Світловий потік: |
73 lm |
|
Колірність: |
7000K, 9000K |
|
Спосіб заряджання: |
Кабель живлення |
|
Ступінь захисту: |
IP20 |
|
Ресурс роботи: |
30 000 Hrs |
|
Тип світлодіода: |
SMD LED |
|
Гарантійний термін: |
2 роки |
Залишились питання щодо товару або доставки ❓
Ми із задоволенням відповімо: телефонуйте, питайте, уточнюйте. Завжди раді чути Вас.
З повагою, команда інтернет-магазину "НАСОС ТОРГ".
- Ціна: 212 ₴



