вверхвниз

Електрочайник KETTLE-2 білий
924 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 119-002-0001-010
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Робоча напруга | 220 - 240 V |
Електрочайник KETTLE-2 білий
Електрочайник KETTLE-2 білий – універсальний чайник для підігріву води місткістю 1.7 літра, оснащений автоматичним відключенням при закипанні. Корпус пристрою виготовлений з пластику, колба – з нержавіючої сталі.
Якщо ви давно хотіли купити електрочайник, то з KETTLE вам не доведеться довго чекати поки закипить вода. Електрочайник – це необхідна річ на кухні, а чайник на підставці з можливістю обертання на базі на 360° буде більш зручним в користуванні.
| Розміри | 22 × 23 × 15.5 см |
|---|---|
| Бренд: |
HOROZ ELECTRIC |
| Матеріал: |
Пластик, Нержавіюча харчова сталь |
| Напруга: |
220-240V/50-60Hz |
| Ємність: |
1,7л |
| Гарантійний термін: |
2 роки |


Залишились питання щодо товару або доставки ❓
Ми із задоволенням відповімо: телефонуйте, питайте, уточнюйте. Завжди раді чути Вас.
З повагою, команда інтернет-магазину НАСОС ТОРГ.
Інформація для замовлення
- Ціна: 924 ₴





