-12%Відцентровий багатоступінчастий поверхневий насос LEO (1,5 кВт, натиск 105 м, 67 л/хв., вертикальний) для води
16 143 ₴
14 205,84 ₴
- Готово до відправки
- Код: 775448
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leo |
| Вид насоса | Багатоступінчастий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 105 м |
| Пропускна здатність | 4 куб.м/год |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 60 град. |
| Вага | 28 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP55 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна сила струму I(А) | 8.5 |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Клас ізоляції | F |
| Робоче колесо | Технополімер |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Обмотка статора двигуна | Мідь |
Насос відцентровий вертикальний багатоступінчастий 1.5 кВт Hmax 105м Qmax 67 л/хв LEO 3.0 (EVPm2-9)
Насоси даної серії призначені для перекачування чистої води, застосовуються для підвищення тиску в магістральних водопроводах і в висотних будинках. Можуть застосовуватися в якості допоміжного обладнання для підвищення тиску в промислових цілях, підвищення тиску для сплінкерне і краплинного зрошення теплиць і парників, систем кондиціонування повітря, охолоджуючих систем и т.д.
Загальні дані:
-
Торгова марка - LEO
-
Гарантія - 24 міс
Технічні дані:
-
Тип - Багатоступінчасті
-
Потужність - 1500 Вт
-
Максимальний напір - 105 м
-
Максимальна продуктивність - 67 л/хв
-
Кількість фаз - Однофазний
-
Напруга - U 1 ~ 230 ± 10% В
-
Номінальна сила струму - 8,5 I (А)
-
Вал двигуна - Нержавіюча сталь AISI 304
-
Робоче колесо - Технополимер
-
Обмотка статора двигуна - Мідь
-
Клас ізоляції - F
-
Клас захисту - IP55
-
Кількість пусків в годину - Не більше 5 разів
-
Режим роботи - S1 (тривалий)
-
Вмість абразивних домішок - Не допускається
Габаритні розміри:
-
Масса брутто - 28,1 кг
Насосна частина:
-
Антикорозійна обробка чавунних деталей
-
Робоче колесо з технополімеру - Вал з нержавіючої сталі AISI304
-
Максимальна температура рідини - (+60°C)
Електродвигун:
-
Статор з холоднокатаної сталі
-
Високоякісна мідна обмотка
-
Високоточне балансування ротора
-
Клас ізоляції - F
-
Клас захисту - IP55
-
Максимальна температура навколишнього середовища - (+40°C)


Залишилися питання по товару або доставки ❓
Ми з задоволенням відповімо: дзвоніть, питайте, уточнюйте. Завжди раді Вас чути.
З повагою, команда інтернет-магазину "НАСОС ТОРГ".
- Ціна: 14 205,84 ₴










