вверхвниз

Настільна лампа/світильник світлодіодний LED (8W, 3000K, 4000K, 6000K, 480lm, білий) ARYA
1 668 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 049-030-0008-010
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Horoz Electric |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Світловий потік | 480 лм |
| Колір плафона | Білий |
| Джерело живлення | Електрика |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 426 мм |
| Ширина | 164 мм |
| Довжина | 392 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Аналог лампи розжарювання | 64 W |
| Кут розсіювання | 120° |
| Додатково | Сенсорний вимикач, нічник, інтелектуальна пам'ять, регулюється колірність, дімерується. |
| Робоча напруга | 100 - 240 V |
| Колірна температура, К | 6000K - 4000К - 3000К |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Лампочки у комплекті | Так |
Настільна лампа/світильник світлодіодний LED (8 W, 3000 K, 4000 K, 6000 K, 480 lm, білий) ARYA
| Бренд: |
HOROZ ELECTRIC |
|---|---|
| Корпус: |
Пластик |
| Розміри (ДхШхВ): |
164 мм x 426 мм x 392 мм |
| Аналог лампи розжарювання: |
64 W |
| Колір: |
Білий |
| Напруга: |
100-240V/50-60Hz |
| Потужність: |
8W |
| Світловий потік: |
480 lm |
| Колірність: |
3000K, 4000K, 6000K |
| Ступінь захисту: |
IP20 |
| Кут розсіюв.: |
120° |
| Ресурс роботи: |
30 000 Hrs |
| Тип світлодіода: |
SMD LED |
| Гарантійний термін: |
2 роки |
| Властивості: |
Вибір колірності, Дімерується, Функція нічника |


Залишилися питання щодо товару або доставки ❓
Ми із задоволенням відповімо: телефонуйте, питайте, уточнюйте. Завжди раді Вас чути.
З повагою команда інтернет-магазину "НАСОС ТОРГ".
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 668 ₴




