вверхвниз

Циркуляційний енергозберігаючий насос Optima OP 25-4-180мм AUTO (22 Вт, 3 мᶟ/год, + гайки) для опалення
3 470 ₴
- Немає в наявності
- Код: 000013638
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Optima |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 3.7 м |
| Пропускна здатність | 3 куб.м/год |
| Споживана потужність | 22 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Вага | 2.65 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун, Пластик |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Призначення | Для систем опалення |
| Комплектація | Насос, упаковка, інструкція |
| Максимальний робочий тиск (бар) | 10 |
| Захист сухого ходу | Без захисту |
| Монтажна довжина | 180 |
Насос циркуляційний енергозберігаючий Optima OP25-40 AUTO 180 мм
Optima OP25-40AUTO 180мм - призначений для циркуляції гарячої води в системах опалення, з постійною або змінною витратою води, а також систем зі змінним показником температури напірного трубопроводу. Можливе також використання у системах у нічному режимі експлуатації. Насос призначений для перекачування води та чистих, малов'язких, неагресивних рідин.
Загальні дані:
- Країна виробник - Польща
- Гарантія виробника – 24 місяці
Особливості:
- Функція AUTO - насос автоматично налаштовує робочі параметри, працює з більшістю систем
- Інтегроване управління тиску дає можливість регулювання характеристик насоса відповідно до фактичних вимог системи
- Дисплей, який показує фактично споживану потужність насоса у ватах
Переваги:
- Автоматичний контроль тиску в системі
- Енергозбереження – насос із оптимізованим енергоспоживанням значно зменшить споживання енергії
- Гнучкість - можливість встановлення у будь-яких системах опалення
- Комфорт - низький рівень шуму
- Нічний режим – ступінчасте зменшення потужності експлуатації у нічний час
- Зручність - просте налаштування та експлуатація для користувача
Технічні характеристики:
- Напруга мережі – 230 В
- Максимальна температура води, що перекачується - +110 °С
- Клас безпеки - IP44
- Клас ізоляції - F
- Матеріал робочого колеса - технополімер
- Матеріал корпусу - чавун
- Максимальна потужність двигуна – 22 Вт
- Швидкість – 1-2-3
- Максимальний напір – 1,9/3,1/3,7 метрів (за швидкостями)
- Максимальна продуктивність - 1,2/2,4/3 мᶟ/год (за швидкостями)
- Діаметр підключення - 1¼"
- Монтажний розмір – 180 мм
- Вага – 2,65 кг


Залишилися питання щодо товару або доставки ❓
Ми з задоволенням відповімо: дзвоніть, питайте, уточнюйте. Завжди раді Вас чути.
З повагою, команда інтернет-магазину "НАСОС ТОРГ".
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 470 ₴






