вверхвниз

Циркуляційний насос Optima OP 25-4-180 мм (71 Вт, 3 мᶟ/год, + гайки) для опалення
2 024 ₴
- В наявності
- Код: 000008120
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Optima |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 3.7 м |
| Пропускна здатність | 3 куб.м/год |
| Споживана потужність | 71 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 10 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Вага | 3.1 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун, Пластик |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Призначення | Для систем опалення |
| Комплектація | Насос, упаковка, інструкція |
| Максимальний робочий тиск (бар) | 10 |
| Захист сухого ходу | Без захисту |
| Монтажна довжина | 180 |
Насос циркуляційний Optima OP25-40 180мм
Циркуляційний насос Optima OP25-40 - це циркуляційний однофазний насос із «мокрим ротором» та регульованою швидкістю, призначений для застосування в опалювальних системах закритого типу з примусовою циркуляцією або в системах з відкритим розширювальним баком.
Загальні дані:
- Країна виробник - Польща
- Гарантія виробника - 2 роки
Особливості:
- Асинхронний двигун, що працює на трьох швидкостях
- Однофазний електродвигун з мокрим ротором і внутрішньою розділяючою втулкою з нержавіючої сталі
- Вбудований конденсатор
- Напрямок обертання - проти годинникової стрілки (з боку двигуна)
- Клас ізоляції обмоток - H
- Ступінь захисту - IP44
- Напруга - однофазна 1 х 220 В - 50 Гц
Технічні характеристики:
- Потужність двигуна - 40/55/71 Вт (Регулювання потужності (швидкостей) проводиться механічним перемикачем)
- Швидкість – 1-2-3
- Максимальний напір – 1,9/3,1/3,7 метрів при різних швидкостях
- Максимальна продуктивність - 20/40/50 л/хв при різних швидкостях
- Діаметр підключення - 1 1/2" / 1"
- Монтажний розмір – 180 мм
- Вага – 3,1 кг
Конструкція:
- Корпус циркуляційного насоса із чавуну
- Робоче колесо з полімеру
- Підшипники радіального типу із кераміки
- Відбивач та гільза ротора з нержавіючої сталі AISI304
- Корпус статора двигуна з алюмінію
- Кабель живлення з вилкою
Обмеження:
- Рідини, що перекачуються - чисті, неагресивні, без твердих і волокнистих часток
- Температура рідини – від +10 °С до +110 °С


Інформація для замовлення
- Ціна: 2 024 ₴








