
Поверхневий відцентровий багатоступінчастий насос Optima MH-N 1100INOX (1,1 кВт, 7 мᶟ/год, 45 м, нерж. колеса)
7 748 ₴
- В наявності
- Код: 000011513
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Optima |
| Вид насоса | Багатоступінчастий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 45 м |
| Пропускна здатність | 7 куб.м/год |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Вага | 13.61 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Призначення | Побутове водопостачання |
| Комплектація | Насос, упаковка, інструкція |
| Продуктивність (л/год) | 7000 |
| Кількість робочих коліс | 4 |
| Захист сухого ходу | Без захисту |
| Матеріал робочих коліс | Нержавіюча сталь |
| Максимальна висота всмоктування (м) | 7 |
| Тип | Відцентровий |
Насос відцентровий багатоступінчастий Optima MH-N 1100INOX 1,1 кВт, 7 мᶟ/год, 45 м, нержавіючі колеса
Насос відцентровий багатоступінчастий Optima MH-N 1100INOX 1,1 кВт застосовується для перекачування води або іншої нейтральної рідини з температурою від +1 до +35 °C. Завдяки низькому рівню шуму насос отримав широке застосування в системах підвищення тиску для господарсько-побутового призначення, систем фільтрації, наповнення ємностей, мембранних баків, систем поливу та миття автомобілів.
Optima MH-N 1100INOX 1,1 кВт має конструкцію, за якої кілька робочих коліс послідовно встановлені один за одним у корпусі з нержавіючої сталі та ступінчасто підвищують тиск.
Висота підйому води цієї моделі до 7 метрів. Кількість робочих коліс MH-N 1100INOX — 4.
Загальні дані:
- Виробник — Польща
- Гарантія — 2 роки
Переваги:
- високі гідравлічні показники;
- робочі колеса виготовлені з нержавіючої сталі;
- низький рівень шуму.
Технічні характеристики:
- Напруга мережі — 230 В
- Частота — 50 Гц
- Потужність — 1100 Вт
- Кількість обертів — 2850 об/хв
- Максимальна рекомендована глибина всмоктування — 7 м
- Максимальна висота напору — 45 м
- Максимальна продуктивність — 7 мᶟ/год
- Максимальний робочий тиск — 10 бар
- Діаметр підключення — 1"
- Температура води — від +1 до +35 °С
- Характеристики двигуна — двополюсний електродвигун (2850 об/хв)
- Клас ізоляції — F
- Клас захисту — IP44
- Вага в упаковці — 14,45 кг
- Вага насоса — 13,61 кг
- Габарити упаковки (ВхШхГ) — 51х26х23 см
Матеріали:
- Робочі колеса — нержавіюча сталь;
- Дифузор — полімер норіл;
- Кожух насоса — нержавіюча сталь;
- Вал і ротор двигуна — нержавіюча сталь;
- Механічне торцеве ущільнення — графіт/кераміка



Залишилися питання щодо товару або доставки ❓
Ми із задоволенням відповімо: телефонуйте, питайте, уточнюйте. Завжди раді Вас чути.
З повагою команда інтернет-магазину "НАСОС ТОРГ".
- Ціна: 7 748 ₴





