Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volks |
| Вид насоса | Каналізаційна установка |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 10 м |
| Пропускна здатність | 7.2 куб.м/год |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна температура робочої рідини | 65 град. |
| Вага | 3.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
Каналізаційна установка VOLKS pumpe WC 250
Відкачування стічних вод з кухонь, пральних машин, душових кабін, де немає можливості організувати відведення в каналізаційну систему самопливом (наприклад, з підвального приміщення)
Принцип роботи:
При наповненні приймальної камери автоматично вмикається двигун, після відкачування стічних вод насос автоматично вимикається.
Технічні характеристики:
- Потужність – 250 Вт
- Максимальний напір – 10 м
- Максимальна продуктивність – 7,2 м3/год
- Точки підведення - 2 х 40 мм
- Точка виходу – 23/28 мм
- Макс. температура води - +65 °С
Переваги:
- Простота монтажу та експлуатації
- Вільний доступ до панелі керування
- Можливість підключення одного або двох джерел зливу каналізації
Габарити упаковки та вага:
- Вага нетто – 3,80 кг
- Вага брутто – 4,99 кг
- Упаковка ВхШхГ - 38х24х23 см



Інформація для замовлення
- Ціна: 9 413 ₴






