вверхвниз

Занурювальний відцентровий насос DONGYIN (370 Вт, кабель 30м, напір 66 м, 40 л/хв, Ø 71 мм) для води
6 775 ₴
- В наявності
- Код: 777372
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dongyin |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 66 м |
| Пропускна здатність | 2.4 куб.м/год |
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 60 м |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Вага | 11 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP68 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 30 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна глибина занурення під дзеркало води, м | до 60 |
| Обмотка статора двигуна | Мідь |
| Механічне ущільнення | Кераміка/графіт |
| Клас ізоляції | F |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь |
| Перекачувана рідина | Зміст абразивосодержащих домішок (піску, глини, вапна і. д.): не більше 0.25% |
| Робоче колесо | Технополімер |
| Тип двигуна | Асинхронний, маслонаполненный, з вбудованою в обмотку термозахистом |
Відцентровий Насос свердловинний 0.37 кВт H 66(43)м Q 40(25)л/хв Ø71мм (кабель 30м) AQUATICA (DONGYIN)
Насоси даної серії призначені для перекачування чистої води і можуть застосовуватися: для побутового використання при водопостачання з свердловин і резервуарів (обов'язкова установка кожуха охолодження), для перекачування води в резервуари, для зрошувальних систем, для автоматичної подачі води разом з невеликими резервуарами при використанні керуючої автоматики (керуючі реле, контролери тиску).
Загальні дані:
- Торгова марка - Dongyin;
- Термін гарантійного обслуговування - 24 місяця;
Технічні дані:
- Тип - відцентрові;
- Діаметр насоса - 71 мм;
- Потужність - 370 Вт;
- Діаметр свердловини - від 80 мм;
- Максимальний напір - 66 м;
- Максимальна продуктивність - 40 л/хв;
- Напруга - 220 В;
- Частота - 50 Гц;
- Діаметр напірного патрубка DN-1" (дюйм)
- Вал двигуна - Нержавіюча сталь;
- Робоче колесо - Технополімер;
- Тип двигуна - Асинхронний, маслонаполненный, з вбудованою в обмотку термозахистом;
- Обмотка статора двигуна - Мідь;
- Механічне ущільнення: Кераміка/графіт;
- Клас ізоляції - F;
- Клас захисту - IP68;
- Довжина кабелю - 30 метрів;
- Перекачувана рідина: Зміст абразивосодержащих домішок (піску, глини, вапна і. д.) - не більше 0.25%;
- Матеріал корпусу - Нержавіюча сталь AISI 304;
- Максимальна глибина занурення під дзеркало води - до 60 м;

Насосна частина:
- Корпус насосної частини - нержавіюча сталь AISI 304;
- Діаметр насоса - 66 мм;
- Вихідний фланець - латунь;
- Вал насосної частини - нержавіюча сталь AISI 304;
- Муфта валу - нержавіюча сталь AISI 304;
- Робоче колесо - технополімер;
- Шайба фасонна розділова - технополімер;
- Дифузор - технополімер;
Електродвигун:
- Тип двигуна - асинхронний, маслонаполненный, з вбудованою в обмотку термозахистом;
- Обмотка статора - мідь;
- Корпус електродвигуна - нержавіюча сталь AISI 304;
- Вал двигуна - нержавіюча сталь AISI 304;
- Механічне ущільнення: кераміка/графіт;
- Підшипник - кочення (C&U);
- Напруга - 1 ~ 220 В;
- Частота - 50 Гц;
- Клас ізоляції - F;
- Клас захисту - IP68;
- Довжина кабелю - 30 м;

Умови застосування:
- Максимальна температура перекачується рідини +35ºС;
- Глибина занурення під дзеркало води - до 60 м;
- Діаметр свердловини - від 80 до 100 мм;
- Зміст абразивосодержащих домішок у зваженому стані (піску, глини, вапна і т. д.) - не більше 0.25%;
- Водневий показник води - 6,5-8,5 (рН);
- Загальна мінералізація води, не більше 1500 г/м3;

Остались вопросы по товару или доставке ❓
Мы с удовольствием ответим: звоните, спрашивайте, уточняйте. Всегда рады Вас слышать.
С уважением, команда интернет-магазина "НАСОС ТОРГ".
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 775 ₴



