вверхвниз

Гідроакумулятор вертикальний (50 літрів) ТМ WETRON
1 969 ₴
- Готово до відправки
- Код: 779224
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wetron |
| Конструктивне виконання гідроакумулятора | Мембранний |
| Об`єм | 50 л |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Максимальний робочий тиск | 8 бар |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування гідроакумулятора | Вертикальне (з ніжками) |
| Вага | 7.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 650 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 1" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 779224 |
| Тип корпусу | Вертикальний циліндричний закруглений |
Гідроакумулятор вертикальний 50 л WETRON (779224)
Гідроакумулятор - це одна із складових системи гарячого або холодного водопостачання. Цей пристрій забезпечує безперебійну подачу води, підтримує постійний тиск у системі та перешкоджає гідроударам, що виникають у системі в момент запуску насоса, а при використанні спільно з реле тиску дозволяє створити автоматичну станцію на базі занурювального або поверхневого насоса.
Гідроакумулятор незамінний у закритих системах водопостачання, влаштованих у приватних заміських будинках.
Загальні дані:
- Торгова марка - Wetron
- Гарантія виробника - 12 місяців
Особливості:
- Обробка металу перед фарбуванням
- Автоматичне зварювання
Технічні дані:
- Тип - вертикальний гідроакумулятор
- Діаметр напірного патрубка DN2 - 1" (дюйм)
- Максимально допустимий тиск - 8 бар
- Матеріал корпусу - Сталь пофарбована
- Тип корпусу - Вертикальний закруглений циліндричний
- Об'єм бака - 50 л
- Максимальна температура рідини, що перекачується - +60 °C
- Максимальна температура довкілля - +40 °C
Комплектація:
- Гідроакумулятор
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Упаковка
Габаритні розміри та вага:
- Маса – 7,5 кг;
- Висота – 650 мм;
- Довжина – 340 мм;

Залишилися питання щодо товару або доставки ❓
Ми з задоволенням відповімо: дзвоніть, питайте, уточнюйте. Завжди раді Вас чути.
З повагою, команда інтернет-магазину "НАСОС ТОРГ".
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 969 ₴



