вверхвниз

Світлодіодний світильник CARLA-36/SQ 36 W 4200 K
538 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 016-059-0036-030
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 36 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Виробник | Horoz Electric |
| Стан | Новий |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Колірна температура | 4200К |
| Світловий потік | 3420 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Квадратна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 25 000 рік. |
| Аналог лампи розжарювання | 288 W |
| Кут розсіювання | 120° |
| Потужність | 36 W |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Ступінь захисту, IP | IP 20 |
| Робоча напруга | 100-265V / 50-60Hz |
| Колірна температура, К | 4200 K |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Лампочки у комплекті | Так |
Світлодіодний світильник CARLA-36/SQ 36 W 4200 K
|
Бренд: |
HOROZ ELECTRIC |
|
Тип: |
Накладний |
|
Корпус: |
Алюміній |
|
Розміри(ДхШхВ): |
225 мм x 225 мм x 45 мм |
|
Колір: |
Білий |
|
Напруга: |
100-265V/50-60Hz |
|
Потужність: |
36W |
|
Світловий потік: |
3420 lm |
|
Колірність: |
4200K |
|
Ступінь захисту: |
IP20 |
|
Кут розсіюв.: |
120° |
|
Ресурс роботи: |
25.000 Hrs |
|
Тип світлодіода: |
SMD LED |
|
Гарантійний термін: |
2 роки |


Інформація для замовлення
- Ціна: 538 ₴



