
Насосна станція для води AQUATICA (370 Вт, напір 40 м, 40 л/хв, вихровий насос, бак 24л Україна) для свердловини поливу
4 863 ₴
- Готово до відправки
- Код: 775061/24
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Вид насоса | Насосна станція |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 40 м |
| Пропускна здатність | 2.4 куб.м/год |
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Вага | 10.6 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Об'єм гідробака | 24 л |
Насосна станція для води AQUATICA (370 Вт, напір 40 м, 40 л/хв, вихровий насос, бак 24л Україна)
Насосна станція призначена для автоматичної подачі води та підтримання стабільного тиску у системі водопостачання. Використовується для водопостачання приватних будинків, дач, а також для поливу ділянок і роботи із системами зрошення. Забезпечує забір води з колодязів, свердловин або резервуарів і подачу її до точок споживання.
Характеристики:
-
Обмотки статора - мідь
-
Тмах - + 60°C
-
Вал двигуна - нержавіюча сталь AISI 304
-
Довжина кабеля - 0,7 метра
-
Робоче колесо - латунь
-
Обсяг гідроакумулятора - 24 л
-
Максимальний тиск в робочій камері насоса - до 12 бар
-
Матеріал мембрани гідроакумулятора - EPDM
-
Налаштування реле тиску - Рвкл 1,4 бар / Рвідкл 2,8 бар
Загальні дані:
-
Торгова марка - Aquatica
-
Термін гарантійного обслуговування - 18 місяців
Технічні дані:
-
Тип - вихрові
-
Потужність - 370 Вт
-
Напруга - 220 В
-
Діаметр всмоктувального патрубка DN1 - 1" (дюйм)
-
Діаметр напірного патрубка DN2 - 1" (дюйм)
Габаритні розміри:
-
Вага брутто - 10,6 кг


Залишилися питання по товару або доставки ❓
Ми з задоволенням відповімо: дзвоніть, питайте, уточнюйте. Завжди раді Вас чути.
З повагою, команда інтернет-магазину "НАСОС ТОРГ".
- Ціна: 4 863 ₴









