вверхвниз

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rona |
| Вид насоса | Вихровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 45 м |
| Пропускна здатність | 2.7 куб.м/год |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Підвищення тиску | Так |
| Глибина до дзеркала води | 7 м |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 5 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
Поверхневий самовсмоктуючий насос Rona QB 65 (вихровий, мідна обмотка статора)
Використовується для створення систем автономного водопостачання, підтримки постійного тиску води в них, поливу садових і присадибних ділянок. Може подавати чисту воду з відкритих водойм, колодязів і свердловин, глибиною до 7 метрів, а також підвищувати тиск у трубопроводі центрального або автономного водопостачання.
Характеристики:
- Робоча частина - латунна крильчатка;
- Корпус насосної частини - чавун;
- Обмотка статора - мідна;
- Робочий вал - нержавіюча сталь;
- Різьбові з'єднання - Ø 25 мм;

Габаритні розміри:
- Вага - 5 кг;
При виникненні будь-яких питань, будь ласка, телефонуйте, запитуйте, запитуйте. Завжди раді Вас чути. З повагою, інтернет-магазин "Насос Торг".
nasostorg.com.ua
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 775 ₴



