
Шланг універсальний харчовий 100 метрів (Ø6 мм, прозорий) FLORA
926 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 5067724
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Flora |
| Матеріал шланга | ПВХ |
| Армований шланг | Ні |
| Діаметр | 6 мм |
| Довжина | 100 м |
| Товщина стінки | 1 мм |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Стан | Новий |
| Вид товару | Шланг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Прозорий |
| Артикул | 5067724 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Маса, кг | 4.2 кг |
| Довжина, м | 100 м |
Шланг Універсал прозорий 6×1.0мм 100м FLORA
Універсальний шланг виготовлений з високоякісного, нетоксичного матеріалу, зберігає пластичність у всьому діапазоні робочих температур.
Серед безлічі варіантів його застосування слід особливо відзначити можливість його універсального використання в харчовій промисловості, при виробництві напоїв, а також в лабораторіях та інших секторах промисловості. Стійкий до старіння, впливу несприятливих умов довкілля, озону та ультрафіолетового випромінювання. Чи не деформується, чудово зберігаючи початкову форму.
Характеристики:
- Матеріал – харчовий полівінілхлорид (ПВХ);
- Не містить шкідливих домішок та сторонніх запахів;
- Не містить кадмій Cd, барій Ba, свинець Pb;
- Призначений для транспортування рідин та газів;
- Прозорість дозволяє візуально контролювати потік;
- Стійкий до дій атмосферних явищ, УФ-випромінювання;
- Тиск на розрив – 5 бар;
- Робоча температура -5⁰...+ 55 ⁰С;
- Міцність та еластичність;
Основні дані:
- Торгова марка – Flora;
- Тип – Шланг Універсал;
Габаритні розміри:
- Діаметр - 6 мм
- Товщина стінки – 1 мм
- Маса – 4,2 кг;
- Довжина – 100 м.

Залишились питання щодо товару або доставки ❓
Ми із задоволенням відповімо: телефонуйте, питайте, уточнюйте. Завжди раді Вас чути.
З повагою, команда інтернет-магазину НАСОС ТОРГ.
Інформація для замовлення
- Ціна: 926 ₴

