вверхвниз

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | кришталь, Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Потужність лампи | 38 Вт |
| Напруга мережі | 180~265 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Хром |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Виробник | Horoz Electric |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колірна температура | 4000К |
| Світловий потік | 2660 лм |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Термін служби | 30000 годин |
| Аналог лампи розжарювання | 304 W |
| Кут розсіювання | 120° |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Лампочки у комплекті | Так |
Люстра підвісна світлодіодна (38W, 4000K, 2660lm, хром) SMD LED / лед люстра ASTORIA-38
Представляємо Вашій увазі чудову світлодіодну люстру, від виробника високоякісного електрообладнання компанії "Horoz Electric".
|
Бренд: |
HOROZ ELECTRIC |
|
Корпус: |
Кришталь, Метал |
|
Розміри(ДхШхВ): |
1200мм x 600мм |
|
Колір: |
Хром |
|
Напруга: |
180-260V/50-60Hz |
|
Потужність: |
38W |
|
Світловий потік: |
2660 lm |
|
Колірність: |
4000K |
|
Ступінь захисту: |
IP20 |
|
Кут розсіюв.: |
120° |
|
Ресурс роботи: |
30 000 Hrs |
|
Тип світлодіода: |
SMD LED |
|
Гарантійний термін: |
2 роки |



Залишилися питання щодо товару або доставки ❓
Ми з задоволенням відповімо: дзвоніть, питайте, уточнюйте. Завжди раді Вас чути.
З повагою, команда інтернет-магазину "НАСОС ТОРГ".
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 019 ₴





