
Ліхтарик ручний світлодіодний акумуляторний ZOLA (1200 мАг, 1W, IP20) ЛЕД/ SMD LED ліхтар
245 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 084-038-0001-010
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 1 Вт |
| Світловий потік | 54 лм |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | USB, Від мережі |
| Час роботи | 12 годин |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип діода | LED |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Стан | Новий |
| Довжина | 143 мм |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Термін служби | 30 000 годин |
| Аналог лампи розжарювання | 8 W |
| Додатково | Доступний заряд MICRO USB-Акумулятор: 3.7v 1.2 Ah кислотно-герметичний Час роботи: 6ч/макс. потужн. 12год/хв. потужн. Час зарядки: 4-6ч |
| Робоча напруга | 5V DC Micro USB |
| Колірна температура, К | 7000-9000K |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
Ліхтарик ручний світлодіодний акумуляторний ZOLA (1200 мАг, 1W, IP20)
Представляємо Вашій увазі відмінний Ручний ліхтарик світлодіодний на акумуляторі, від виробника високоякісного електрообладнання компанії "Horoz Electric".
Ліхтарик ручний ZOLA 1W – практичний ручний акумуляторний ліхтарик, виготовлений із міцного пластику. Вбудовані потужні LED світлодіоди дозволять суттєво економити електроенергію та забезпечать тривалу тривалість роботи.
Він має можливість регулювати температуру свічення, а саме: більш наближене до природного денного, холодне біле свічення (7000К) та холодне свічення з блакитним відтінком (9000К).
Ручний ліхтарик дозволяє користувачеві направити світло точно туди, де це потрібно. Тому якщо ви хотіли купити світлодіодний ліхтарик з спрямованим яскравим світлом, то ZOLA - це саме те, що вам потрібно.
Цей невеликий компактний ліхтар стане незамінним помічником у побуті за необхідності щось підсвітити, при поході на природу чи рибалку, у нічний час на вулиці підсвітити дорогу, або при відключенні електроенергії комфортно почуватися вдома.

|
Бренд: |
HOROZ ELECTRIC |
|
Тип: |
Ручний |
|
Акумулятор: |
3,7V 1,2Ah кислотно-герметичний |
|
Тривалість заряджання: |
4-6 год |
|
Тривалість роботи: |
6 год – 12 год |
|
Корпус: |
Пластик |
|
Розміри(ДхШхВ): |
34мм x 143мм |
|
Колір: |
Білий |
|
Напруга: |
5V DC |
|
Потужність: |
1W |
|
Світловий потік: |
30 lm-54 lm |
|
Колірність: |
7000K, 9000K |
|
Спосіб заряджання: |
USB кабель (в комплекті) |
|
Ступінь захисту: |
IP20 |
|
Ресурс роботи: |
30 000 Hrs |
|
Тип світлодіода: |
SMD LED |
|
Гарантійний термін: |
2 роки |

Залишилися питання щодо товару або доставки ❓
Ми з задоволенням відповімо: дзвоніть, питайте, уточнюйте. Завжди раді Вас чути.
З повагою, команда інтернет-магазину "НАСОС ТОРГ".
- Ціна: 245 ₴



